LUCERNESzőnyeg LUCERNE 160x230 bézs
Ajánlott termékek
| Anyaga elöl | 60% poliészter (100% újrahasznosított)/40% gyapjú |
|---|---|
| Hátrész anyaga | 100% pamut (100% újrahasznosított) |
| Használat | Beltér |
| Mosás | Nem |
| Útmutató | A felszíni szennyeződés eltávolítása érdekében rázza vagy kefélje ki, Csak kézi folttisztítás |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Méret | Szélesség: 160 cm, Hosszúság: 230 cm |
| Súly elől | 2000 g/m². |
| Súly | 400 g/m². |
| Teljes súly elől+hátul | 2400 g/m². |
| Színezési mód | Amikor egy szövet szálában festett, akkor minden cérnaszál egyesével kerül festésre szövés előtt. Emiatt a szövött minták az anyag mindkét oldalán látszanak és a szín tartósabb. |
| Felszerelés | Szövet hátrész, Kézzel gyártott, Struktúrával |
| Szín | Bézs |
| Megjelenés | A szín és a struktúra darabonként eltérhet |
| Alak | négyszögletes |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| További információ | Az új gyapjúszőnyegek természetes módon hullanak ki szálak. Rázza ki vagy kefével távolítsa el a felületi szennyeződéseket. A kiszáradt foltokat azonnal el kell távolítani, óvatosan a foltok közepe felé kaparva. A nedves foltokat papírtörlővel itassa fel, nedvesítse meg ronggyal, és használjon enyhe és színtelen mosószert. Ne dörzsölje. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Covor de aruncat
Are pe spate o cretă, un praf alb care iasă intruna din el si face mizerie
Név: Mariana
Virkelig dårlig kvalitet
Spild af penge, det blev meget hurtigt grimt og nulret. Ikke til at rengøre.
Név: Cathrine
schöner Teppich
Wir haben diesen Teppich im Wohnzimmer, sieht sehr schön aus. Wir würden ihn wieder kaufen.
Név: Claudia
Okej matta
Den var fin ett tag tills det blir svårare o svårare att rengöra, hade den först i vardagsrummet men nu får den vara i sovrummet där man rör sig mer sällan.
Név: Johanna
Sehr schöner Teppich
Ich war ein wenig unsicher durch die negativen Bewertungen, aber der Teppich ist wirklich sehr schön! Riecht weder komisch noch fusselt er stark. Absolute Kaufempfehlung!
Név: Alex
Insgesamt zufrieden
Wir haben zwei Teppiche bestellt und nutzen sie in den Kinderzimmern. Einer war vom Geruch her völlig in Ordnung, der andere hat anfangs etwas unangenehm gerochen. Wir haben beide Teppiche direkt nach dem Auspacken abgesaugt, seitdem fusseln sie überhaupt nicht. Die Qualität ist gut und die Farbe – ein helles Beige – ist sehr schön und genau wie erwartet. Insgesamt sind wir zufrieden.
Név: Tiziana
Tepih od vune Lucerne
Zadovoljna tepihom, kvalitetno napravljen, lijepo izgleda. Bilo bi dobro da ima podlogu da se ne pomjera na podu. I da postoji izvedba u najmanjoj varijanti.
Név: Laella
Trævler. Ser ekstremt slidt ud efter få uger. Går op i "syningerne/vævningerne"."
Kan absolut ikke anbefales. Dårlig kvalitet
Név: Helle Schønbeck
Не якісні матеріали, погана робота
Килим постійно линяє, вовна розноситься повсюди, особливо по одязі, не рекомендую, одна морока, навіть якщо щоденно пилососити не допомагає, ще й забиває сильно фільтр пилососа пилом і вовною
Név: Міра
Tapijt Lucerne 2x3
Perfect
Név: Dominique
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.