LINGONSzőnyeg LINGON 140x200 cm natúr
Méret:
Ajánlott termékek
| Anyag | 100% poliészter SEBS hátoldallal |
|---|---|
| Használat | Beltér |
| Mosás | 30°C |
| Útmutató | Hasonló színekkel mosandó. Az első alkalommal külön mossa |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Méret | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Kötegmagasság | 15 mm |
| Súly elől | 500 g/m². |
| Súly | 550 g/m². |
| Teljes súly elől+hátul | 1050 g/m². |
| Színezési mód | Színezett |
| Szín | Natúr |
| Dizájn | Sima |
| Alak | négyszögletes |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| További információ | A felület csúszós lehet. A kiömlött folyadékot azonnal távolítsa el. Ha folyadék kerül a felületre, itassa fel tiszta, festetlen ruhával, erősen lenyomva a kiömlött folyadék köré, hogy a lehető legtöbbet felszívja. Rendszeresen porszívózzon alacsony teljesítményen, kefe nélküli fejjel. Ne húzza ki a laza szálakat. Ehelyett ollóval vágja le őket. Száraz, jól szellőző helyen tárolandó. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Calidad-precio inmejorable
Un artículo perfecto pague 45€ por una alfombra de gran tamaño es suave y cumple su función muy contenta con la compra.
Név: Laura
Tepih
Predivan tepih ali se užasno kliže, pogotovo dok ste bosi.
Név: Marta
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.