DREJETPárnatartó láda DREJET SZ160xMA83xMÉ79 sötétszürke
Párnatartó láda galvanizált acélból. Könnyen nyitható hidraulikus fedéllel. Fagyálló. SZ160 x MA83 x MÉ79 cm
Részletes Adatok
| Méret összeszerelve | Szélesség: 160 cm, Magasság: 83 cm, Mélység: 79 cm, Liter: 915 L |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 164 cm, Hosszúság: 86 cm, Magasság: 22 cm |
| Súly | 41 kg |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Anyag | |
| Váz | Galvanizált acél |
| Oldal | Galvanizált acél |
| Fedél | Galvanizált acél |
| Belső méret | Szélesség:155 cm,Hosszúság:74 cm,Magasság:80 |
| Felszerelés | Fagyálló, Hidraulikus tető |
| Kezelés | Porfestett |
| Szín | Antracit szürke |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Hyfsad
Den är inte skev som vissa skriver, men ställer man den på snett underlag blir den förstås det. Med korrekt montering är den rätt bra, men inte perfekt. Lockets insida i synnerhet är av tunn plåt och böjer sig där gasarmarna samt snörena fästs. Vid blåst har den lossnat flera gånger eftersom fastsättning av snörena enbart är en knut som pillats in i ett hål i den tunna plåten. Ett ordentligt fäste hade gjort stor skillnad. Jag har modifierat den själv så det nu är förstärkt men det borde inte behövas. I övrigt rätt bra. Vi får se hur länge den håller.
Név: Gabriel
Mooie kist
Mooie grote kist voor de kussens van de loungebank. Vrij simpel in elkaar te zetten met de top handleiding.
Név: Esther
skrzynia na poduszki
Produkt godny polecenia. Skrzynia bardzo pakowna.
Név: Mirosława
duża skrzynia
Skrzynia bardzo duża, po wyjęciu z pudła boki lekko powyginane ale po złożeniu wszystko się usztywnia, na pewno wolę bardziej niż plastikową skrzynię
Név: Roman
Triche delikatna
Ogolne wrazenia ok. Skrecenie nie zajelo duzo czasu. Skrzynia pojemna i ladnie sie prezentuje. Ale troche za cienka blacha, za delikatna. Chociaz po skreceniu robi sie w miare stabilna.
Név: Kamil Pawlak
Toppen
Jättebra och fin. Rymmer mycket!
Név: Louise
Stabil och bra kvalitet
Inte det minsta ranglig. Känns rejäl och stabil och bra kvalitet. Ett plus att den är låsbar.
Név: Maria
mario
skrzynia godna polecenia jestem bardzo zadowolona
Név: Mariola
Bra material men väldigt skev
Materialet är rejält och skyddande, men tyvär är plåten väldigt skev så väldigt svår att dels sätta ihop men också svår att låsa/stänga locket.
Név: Rodrigo
Drejet, baule porta cuscini per esterno
Buon prodotto, buon rapporto qualità/prezzo. Facile da montare (necessario essere in due). Elegante e funzionale.
Név: Gianluigi
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
