KLINTKerti pad KLINT SZ125xMÉ58 szürke
Kerti pad acélból és műfából. SZ125 x MA81 x MÉ58 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 125 cm, Magasság: 81 cm, Mélység: 58 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 128,5 cm, Hosszúság: 63 cm, Magasság: 14,5 cm |
| Súly | 13,46 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A műfa egy karbantartást nem igénylő szintetikus anyag, amely természetes fa megjelenésű. Műanyagból, például polisztirolból készül, amely tartós és időjárásálló anyagot képez. A műfa UV-védett, amely biztosítja a színek tartósságát. A műfa egy karbantartást nem igénylő szintetikus anyag, amely természetes fa megjelenésű. Műanyagból, például polisztirolból készül, amely tartós és időjárásálló anyagot képez. A műfa UV-védett, amely biztosítja a színek tartósságát. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| személyes | 2 |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Szürke |
| Tesztelt súly | 220 kg |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kedves kiszolgálás, minden rendben ment. :)
Kedves kiszolgálás, minden rendben ment. :)
Név: Edvard
Ajánlom!
Akciósan vettem a Klint háttámlás kerti padot, mert a boltban ki tudtam próbálni, ez alapján nagyon beleszerettem. Otthon gyorsan összeszereltük, és rájöttünk, hogy kellene még egy. De mivel ezt is más városban tudtuk beszerezni ( csak 1 db volt), meg kellett rendelnünk. Szerencsére volt erre lehetőség, mert már kifutó termék volt. Ugyan várni kellett rá 2 hetet, de így is az akciós áron kaptuk. Azért remélem az eső nem tesz benne kárt! Sok mindent vettem már a Jysk- től, eddig még nem csalódtam!
Név: Kocsis Márta
kényelmes
jó
Név: Márti
kényelmes
nagyon jó, könnyű összeszerelni
Név: Márti
Nagyon szeretjük
Kényelmes, kettőnknek tökéletes, a gangon van, könnyű, bármikor ki tudjuk tenni az udvarra is a hűvösbe.
Név: Kiss Katalin
terasz
Nagyon jó. Ajánlom a terméket.
Név: Vica
Klint bank
Super stevig. Echte aanrader
Név: Jolanda
Градинска пейка
Отлично качество,както винаги.
Név: Светослав
Super. Sehr zu empfehlen.
Ich bin begeistert. Klint ließ sich einfach zusammenbauen und macht einen sehr stabilen Eindruck. Die Bank sieht gut aus und Dank künstlichem Holz wird es hoffentlich auch so bleiben. Habe sie zum Aktionspreis gekauft und sie ist jeden Cent wert.
Név: Silke Lüdicke
Ławeczka
Kupiłam dwie bo są bardzo ładne i wygodne. Polecam.
Név: Bea
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
