AGERMOSEKerti szék AGERMOSE natúr
Kerti szék acélból és polyrattanból. Luxus minőségű párnával, amely tartós, struktur-szövött huzattal rendelkezik. SZ72 × MA73 × MÉ68 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 72 cm, Magasság: 73 cm, Mélység: 68 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 64 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 29 cm, Hosszúság: 62 cm, Magasság: 70 cm |
| Súly | 11 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Díszpárna | |
| Ülőpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: Poliuretán habszivacs/100% poliészter, szál, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Hátpárna | Anyag: 100% poliészter, Töltet: 100% poliészter szál, Belső párna: 100% polipropilén, Mosás: 30°C, Fehérítés: Ne fehérítse, Gépi szárítás: Csak kézi szárítás, Vasalás: Ne vasalja, Vegytisztítás: Nem vegytisztítható, Útmutató: Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Tartalmaz | Luxus minőségű párnák tartós, struktúr-szövött huzattal |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ne vegyetek kiállítótermi bemutató bútorokat
Rosszul összeszerelt újnak kinéző használt termék apró sérülésekkel. Korrekten előre tájékoztattak, hogy a fotel kifutó modell és csak bemutató darabot tudok vásárolni. Én elfogadtam. A kiszolgálás kedves volt.
Név: Dr. Horváth Péter
Kreslo
Dokupili sme ho k setu a presne sa hodí, je to kvalitné a robustné prevedenie a ľahko sa montuje, určite odporúčam
Név: Ivanka
tuinstoel
zeer goed
Név: dominique vlaemynck
Лаунж крісло
Чудова якість, гарний вигляд, пасує до такого ж кутового дивану
Név: Ганна
Zeker een aanrader
Ik heb het al een jaar en heb nu weer 2 extra gekocht. Goed prijs en kwaliteit.
Név: Goondal
Loungestol AGERMOSE natur
Jättefin och man sitter skönt i den,passade perfekt på våran altan.
Név: Jeanette svensson
Mooie stoel
Mooie en heerlijke stoel, alleen problemen met het vastdraaien van de schroeven. Dat was jammer aangezien de eerste 2 van dezelfde stoelen perfect in elkaar ging.
Név: Janine
Nesedí farba podľa obrázku.
Chcel som k setu doplniť kreslo, ale farba je rozdielna oproti obrázku v reklame.
Név: Miroslav
Loša izrada
Nije proizvod od ratena kako je naznačeno već od PVC koji izgleda kao raten
Név: Nikola
Eigentlich recht schön
Wie schon geschrieben wurde, die Farbe des Sessels ist - leider - viel dunkler. Ich hatte das im Vorfeld schon gelesen und man kann damit leben. Das Zusammenschrauben der einzelnen Teile erfordert Muskelkraft und 2 Personen. Einer allein kann das nicht schaffen. Hat man es mal, is alles gut. Preis - Leistung finde ich in Ordnung.
Név: Bea
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


