GJENDETUNGAplusSúlyozott paplan 7kg GJENDETUNGA 135x200
Súlyozott paplan 7 kg 95% üveggyöngy/5% poliészter szál töltettel. Az üveggyöngyök súlyának köszönhetően a paplan szorosan körülöleli a teljes testet, ezáltal puha, egyenletes nyomást gyakorol rá, amelynek nyugtató, relaxáló hatása van. 100% pamut huzattal. Tárolótáskával. 135x200 cm
| Típus | Súlyozott paplan |
|---|---|
| Töltet típusa | Poliészter töltetű paplan |
| Méret | Szélesség: 135 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Paplan mérete | Normál paplan |
| Töltet súlya | 6409 g |
| Töltet | Kis méretüknek és sima felületüknek köszönhetően az üveggyöngyök csendesek és jól alkalmazkodnak a test formájához. A poliészter szál töltet biztosítja a szigetelést. A négyzetes tűzdelés biztosítja a töltet és a testre gyakorolt nyomás egyenletes eloszlását. |
| Súly | 7000 g |
| TOG (UK) | 6 |
| Huzatanyag | 100% pamut |
| Felépítés | Négyzetes tűzdelés |
| Szín | Világosszürke |
| Mosás | Nem |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Karbantartás | Rendszeresen kell levegőztetni és felrázni. Ütögetni vagy porszívózni nem szabad |
| Szegély | Szín: Világosszürke, Anyag: 100% pamut, Alak: Szegőzsinór |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Csomagolás | Tárolótáska |
| Minőség | PLUS |
| Szigetelő erő | Meleg |
| Szavatosság | 5 év szavatosság |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nem teljesen elégedett
Az áru jó .nem csalódtam benne a kiszállitás is jó volt mindig értesitettek hol a csomag..viszont az aruházban nem segitettek megrendelni le akartak beszélni a paplanról nem lehet rendelni szöveggel
Név: Fenyvesi attila
Súlyozott paplan 7kg
A termék a várt érzést, szolgáltatást adja. Mindenkinek ajánlom.
Név: Bakota Edit
Működik
Szorongós esteimen jól jön, mélyebben alszom tőle.
Név: Pál
Tökéletes
Maximálisan elégedett vagyok a takaróval. Nagyon kényelmes,egyfajta stabilitást nyújt alvás közben. Megszűnt az akaratlan lábmozgásom,megtámasztja oldalfekvésben a derekam,a térdeim közé helyezve tartja a csípőm. Én a 60 kg testsúlyomhoz ideálisnak érzem a 7kg- os paplant. A hőtartása is kiváló,én néha még melegnek is érzem. Szeretem. Örülök hogy megvettem,mert azóta sokkal jobban alszom.
Név: Vékony Bernadett
Pont jó
A termék pont olyan, mint ahogy leírtak. Teljesen meg vagyunk elégedve.
Név: Mária Balogh
Meglepően alvásbarát
Kiváló ötlet. Nem volt olcsó, de megèrte az àrát!
Név: Erzsi
Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju
Ne znam sta bih rekla. Proizvod je onakav kakvim ga reklamiraju. Lepo izgleda, prijatno je tezak. Jedino sto sam ja pre njega pocela da se uspavljujem grleci neki jastuk/jastuke, i onda to nije dobra kombinacija sa ovim jorganom [jorgan treba da mene obgrli, ali jastuci smetaju u tome...]. Tako da ne mogu da sasvim procenim sam proizvod. Ali jorgan definitivno daje prijatan osecaj tezine, kao nekad "bakini teski jorgani". Treba voditi racuna da je to "single" jorgan, dakle nije za dvoje i sirina je "ogranicena"... Takodje, kako je doslo prolece - postalo mi je vruce ispod njega pa sam ga zamenila pre neki dan sa obicnim tankim jorganom.
Név: MILICA
Сплю як удав
Коли отримувала в магазині був скепсіс, бо я його не бачила попередьно, запитала, чи можна повернути потім, звісно можна, але після першої та другої ночі я розумію, що таке спокійно спати. Якщо мерзнете, кладіть зверху одіяло, а на теплу погоду взагалі супер. Розслаблююча дія, тіло окутане спокоєм. Я дуже задоволена. Думаю, що треба ще таке мати. І ще лайфхак, він іде у чохлі, можна займатися силовими тренуваннями, бо він має циліндричну форму. Я його несла в руках, це таке собі круте кардіо)))))))) та і вдома тепер маю такий гаджет)))))
Név: Олена
Ковдра
Чудова, задоволена. Гарна якість .
Név: Катерина
Weighted Duvet Gjendetunga plus
The duvet was delivered within the timeframe. It's not too heavy or light. It comes with a zipped carrier bag, which will come in handy to store away during the summer months. Satisfactory. Would recommend it.
Név: Gillian Smith
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
