SKAUMA + FLYAbasicKontinentális ágy 140x200 SKAUMA + FLYA szürke-40
Méret:
Ajánlott termékek
A SKAUMA kontinentális ágy 140x200 cm FLYA fekvőbetéttel egy elegáns megoldás ágyként, amelyet úgy terveztek, hogy egész éjjel alátámasztást és kényelmet biztosítson. A kontinentális ágyak több matracréteget kombinálnak a kiegyensúlyozott kényelem, tartás és mélység érdekében.
Mellékelve
- 1 fekvőbetét poliéter habszivaccsal. Vastagság: 4 cm
- 1 rugós matrac célzott alátámasztással
- 1 ágyalap
- Lábak és fejvég külön kapható
Jellemzők
- Méret: SZ140 x H200 cm. Vastagság: 50,5 cm
- Nagyon kemény matrac: Azonnali és erős alátámasztás
- Szín: Szürke-40
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Káros anyagokra tesztelve
- FSC® Mix: A termékben található fa- és erdőalapú anyagok FSC® tanúsítvánnyal rendelkeznek, újrahasznosított vagy más ellenőrzött forrásból származnak.
Nagyon kemény matrac
Egy nagyon kemény matrac azonnali alátámasztást nyújt, ami minimális besüppedést biztosít egész éjszaka. Bár a kényelem személyenként változó, általában minél nagyobb a súly, annál keményebbnek kell lennie a matracnak, és fordítva. A matracnak puhának vagy elég keménynek kell lennie ahhoz, hogy a gerincét egyenes vonalban tartsa.
1 poliéter habszivacs fekvőbetét
A poliéter habszivacs egy gyakran használt habfajta, amely szilárd alátámasztást nyújt, és alkalmas a mindennapi alvási igények kielégítésére. Kissé keményebbé teheti az ágyat. A huzat 60°C-on mosható.
1 rugós matrac célzott alátámasztással
A rugós matracot úgy tervezték, hogy célzott alátámasztást nyújtson. 2 komfortrétegből áll, amelyek bonell rugókat és poliéter habszivacsot tartalmaznak, amelyek mindegyike hozzájárul a mélységhez és az általános alátámasztáshoz. A bonell rugók össze vannak kötve, és egyenletes, szilárd támaszt nyújtanak a teljes alvófelületen.
1 ágyalap
Az alap fokozott stabilitást és tartást biztosít a felette lévő matracnak. Ez hozzájárul a kiegyensúlyozottabb alvási élményhez.
Szín
Az egységes megjelenés érdekében válasszon az ágyához egy ugyanolyan szürke-40 színkódú fejvéget. A fejvég stílust kölcsönöz a hálószobának, és segít csökkenteni a falon lévő foltokat, amelyek akkor keletkezhetnek, ha a fejvég közelében alszik.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézetek tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek.
FSC® Mix
Az FSC® Mix címke azt jelzi, hogy a termékben található összes fa- és erdőalapú anyag FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből, újrahasznosított forrásokból vagy FSC® által ellenőrzött fából származik.
A gyártási szag idővel eltűnik
Amikor először vásárol egy új matracot, enyhe gyártási szagot érezhet. Ez teljesen ártalmatlan, és idővel elmúlik. A matrac szellőztetése vagy porszívózása segíthet felgyorsítani a folyamatot.
Segítünk kiválasztani a megfelelő ágyat
Ha többet szeretne megtudni arról, hogy melyik ágy a megfelelő az Ön számára, olvassa el útmutatóinkat, vagy látogasson el a legközelebbi JYSK áruházba. Ott kipróbálhat különböző lehetőségeket, és útmutatást kaphat a megfelelő kiválasztásához az alvási pozíciója és egyéb személyes preferenciái alapján.
| Teljes magasság lábak nélkül | 50,5 cm |
|---|---|
| Méret | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Méret | 140x200 |
| Fejvég | Nélkül |
| Keménység | Nagyon kemény |
| Rugó típus | Bonell |
| Mag | Poliéter habszivacs |
| Matrac színe | Szürke-40 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minőség | BASIC |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kontinentális ágy 70x200 SKAUMA STORAGE szürke-40
| Keménység | Nagyon kemény |
|---|---|
| Az ágy tartalmaz | 1 ágyrács + 1 matrac |
| Fejvég | Nélkül |
| Matrac színe | Szürke-40 |
| Tároló rekesz | Ágy alatti |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Rugós matrac | |
| Méret | Szélesség: 70 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 22,5 cm |
| Komfort réteg 1 (a tetejéről) | 20 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Rugó réteg 1 (a tetejéről) | 13 cm bonell rugó 2,4 |
| Rugó típus | A bonell rugó egy kemény és viszonylag stabil matracot biztosít. |
| Rugó/m² | 110 |
| Huzatanyag | 100% poliészter // 64% polipropilén/36% poliészter |
| Alap | |
| Méret | Szélesség: 70 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 24 cm |
| Fa keret magasság | 24 cm |
| Lécek száma | 0 |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Szövet | |
| Huzatanyag | 100% poliészter // 64% polipropilén/36% poliészter |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Teljes méret | Szélesség: 70 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 46,5 cm |
| Méret | 70x200 |
| Matraclábak | Lábak nélkül |
| Csomagolt - alap | Kartondobozba csomagolt |
| Csomagolt - rugós matrac | Kartondobozba csomagolt |
| Súly | 35,58 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Fekvőbetét 140x200 cm FLYA
| Matractípus | Fekvőbetét |
|---|---|
| Méret | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 4 cm |
| Méret | 140x200 |
| Csomagolt | Feltekerve karton dobozba csomagolt |
| Csomagméret | Szélesség: 28 cm, Hosszúság: 105 cm, Magasság: 28 cm |
| Mag | 30 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Mag összetétel | Poliéter habszivacs |
| Huzatanyag | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Anyag | Kötött, Szövött |
| Steppelés | 200 g/m² poliészter |
| Szín | Fehér |
| Mosás | 60°C, csak a huzat |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Súly | 3,4 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.