VELFJORDEN + FLYAbasicKontinentális ágy 90x200 VELFJORDEN + FLYA szürke-40 kemény
Méret:
A VELFJORDEN kontinentális ágy 90x200 cm FLYA fekvőbetéttel egy elegáns megoldás ágyként, amelyet úgy terveztek, hogy egész éjjel tartást és kényelmet biztosítson. A kontinentális ágyak több matracréteget kombinálnak a kiegyensúlyozott kényelem, tartás és mélység érdekében.
Mellékelve
- 1 fekvőbetét poliéter habszivaccsal. Vastagság: 4 cm
- 1 rugós matrac célzott alátámasztással
- 1 ágyalap
- Lábak és fejvég külön kapható
Jellemzők
- Méret: SZ90 x H200 cm. Vastagság: 43 cm
- Kemény matrac: Tartós és alátámasztó
- Szín: Szürke-40
- FSC® Mix: A termékben található fa és erdőalapú anyagok FSC® tanúsítvánnyal rendelkeznek, újrahasznosított vagy más ellenőrzött forrásból származnak.
Kemény matrac
Egy kemény matrac segít egyenletesen elosztani a testsúlyt, ami stabil alvási felületet és fokozott alátámasztást biztosít egész éjszaka. Bár a kényelem személyenként változó, általában minél nagyobb a súly, annál keményebbnek kell lennie a matracnak, és fordítva. A matracnak puhának vagy elég keménynek kell lennie ahhoz, hogy a gerincét egyenes vonalban tartsa.
1 fekvőbetét poliéter habszivaccsal
A poliéter habszivacs egy gyakran használt habfajta, amely szilárd alátámasztást biztosít, és alkalmas a mindennapi alvási igények kielégítésére. Kissé keményebbé teheti az ágyat. A huzat 60°C-on mosható.
1 rugós matrac célzott alátámasztással
A rugós matracot úgy tervezték, hogy célzott támaszt nyújtson. 3 komfortrétegből áll, amelyek bonell rugókat és poliétar habszivacsot tartalmaznak, amelyek mindegyike hozzájárul a mélységhez és az általános alátámasztáshoz. A bonell rugók össze vannak kapcsolódva, és egyenletes, szilárd alátámasztást nyújtanak a teljes alvófelületen.
1 ágyalap
Az ágyalap fokozott stabilitást és tartást biztosít a felette lévő matracnak. Ez hozzájárul a kiegyensúlyozottabb alvási élményhez.
Szín
Párosítsa az ágyát fejvéggel, ugyanolyan szürke-40 színkóddal, hogy egységes megjelenést teremtsen. A fejvég stílust kölcsönöz a hálószobának, és segít csökkenteni a falon keletkező foltokat, amelyek a közelben alvásból eredhetnek.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézetek tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek.
FSC® Mix
Az FSC® Mix címke azt jelzi, hogy a termékben található összes fa- és erdőalapú anyag FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező erdőkből, újrahasznosított forrásokból vagy FSC® által ellenőrzött fából származik.
Segítünk kiválasztani a megfelelő ágyat
Ha többet szeretne megtudni arról, hogy melyik ágy a megfelelő az Ön számára, olvassa el útmutatóinkat, vagy látogasson el a legközelebbi JYSK áruházba. Ott kipróbálhatja a különböző lehetőségeket, és útmutatást kaphat a megfelelő kiválasztásához az alvási pozíciója és egyéb személyes preferenciái alapján.
A gyártási szag idővel eltűnik
Amikor először vesz egy új ágyat, enyhe gyártási szagot érezhet. Ez teljesen ártalmatlan, és idővel elmúlik. Az ágy szellőztetése vagy porszívózása segíthet felgyorsítani a folyamatot.
| Teljes magasság lábak nélkül | 43 cm |
|---|---|
| Méret | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Méret | 90x200 |
| Fejvég | Nélkül |
| Keménység | Kemény |
| Rugó típus | Bonell |
| Mag | Poliéter habszivacs |
| Matrac színe | Szürke-40 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Minőség | BASIC |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kontinentális ágy 90x200 cm VELFJORDEN szürke-40 kemény
| Keménység | Kemény |
|---|---|
| Az ágy tartalmaz | 1 ágyrács + 1 matrac |
| Fejvég | Nélkül |
| Matrac színe | Szürke-40 |
| Rugós matrac fül | Nélkül |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Rugós matrac | |
| Méret | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 17 cm |
| Komfort réteg 1 (a tetejéről) | 20 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Rugó réteg 1 (a tetejéről) | 13 cm bonell rugó 2,4 |
| Rugó típus | A bonell rugó egy kemény és viszonylag stabil matracot biztosít. |
| Rugó/m² | 110 |
| Komfort réteg 4 | 20 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Huzatanyag | 100% poliészter // 64% polipropilén/36% poliészter |
| Alap | |
| Méret | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 22 cm |
| Fa keret magasság | 22 cm |
| Lécek száma | 13 |
| Szín | Szürke |
| Útmutató | Csak kézi folttisztítás |
| Szövet | |
| Huzatanyag | 100% poliészter // 64% polipropilén/36% poliészter |
| Útmutató | Csak kézi folttisztítás |
| Teljes méret | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 39 cm |
| Méret | 90x200 |
| Matraclábak | Lábak nélkül |
| Csomagolt - alap | Lapra szerelve kartondobozban |
| Csomagolt - rugós matrac | Feltekerve karton dobozba csomagolt |
| Súly | 43,42 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Fekvőbetét 90x200 cm FLYA
| Matractípus | Fekvőbetét |
|---|---|
| Méret | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm, Magasság: 4 cm |
| Méret | 90x200 |
| Csomagolt | Feltekerve karton dobozba csomagolt |
| Csomagméret | Szélesség: 25 cm, Hosszúság: 105 cm, Magasság: 25 cm |
| Mag | 30 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Mag összetétel | Poliéter habszivacs |
| Huzatanyag | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Anyag | Kötött, Szövött |
| Steppelés | 200 g/m² poliészter |
| Szín | Fehér |
| Mosás | 60°C, csak a huzat |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt, Mosható huzat |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Súly | 2,19 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.