BILLUNDÁgyneműtartós ágykeret BILLUND 90x200 travertin/bézs
Ajánlott termékek
Dekor furnér. Ágyneműtartóval. Rugós és habszivacs matracokhoz. 90x200 cm-es méret. Ágyrács és matrac nélkül. SZ99 x H205 x MA75 cm
| Anyag | ABS műanyag, A HDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. Melamin egyfajta deko-furnér, tartós, karcálló felülettel. Nagyon vékony műanyag lapokból készül, amelyek egy forgácslapra vagy egy MDF lapra vannak ragasztva. |
|---|---|
| Ágykeret | Melamin egyfajta deko-furnér, tartós, karcálló felülettel. Nagyon vékony műanyag lapokból készül, amelyek egy forgácslapra vagy egy MDF lapra vannak ragasztva. |
| Fejvég/lábvég | Anyag: Forgácsolt lemez |
| Ágy oldala | Anyag: Forgácsolt lemez |
| Fiók | Előlap: Forgácsolt lemez, Alj: A HDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Láb | ABS műanyag |
| Szín | Szürkésbarna, Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 99 cm, Hosszúság: 205 cm, Magasság: 75 cm |
| Méret | 90x200 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 93 cm, Hosszúság: 208 cm, Magasság: 31 cm |
| Jó tudni | Ágyrács és matrac nélkül, Rugós és habszivacs matracokhoz |
| Súly | 53 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Tároló rekesz | Ágy alatti |
| Tartalmaz | 2 fiók |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
sengerammen BILLUND 90x200 fra JYSK
Meget tilfreds med sengerammen BILLUND 90x200 fra JYSK! Den ser flot ud i travertin/beige og er nem at samle. Opbevaringspladsen under sengen er virkelig praktisk og rummelig – perfekt til at holde orden i soveværelset. Føles solid og stabil, og giver god valuta for pengene. Klart en anbefaling herfra!
Név: Iman
Kjempefin seng
Flott seng i fin farge (kjøpte beige) og med praktiske skuffer. Merk at kantene er veldig spisse.
Név: Maria
Great bed
Great bed very good price, easy to assemble
Név: Seb
Odličan krevet
Krevet je odličan ,čvrsto i dijete je jako zadovoljno a i mi . Preporučujemo
Név: Matea
2 posteľove rámy billund
Maximálna spokojnosť. Kvalita, cena, ochrana pred oderom materiálu, jednoduchá zostava. Veľmi odporúčam.
Név: Emilia
Bedrövligt!
Totalt bedrövligt att det inte står någonstans att man behöver konplettera med en botten till sängen för att lägga madrasser på!
Név: Patrik
bez krevet sa pohranom 90x200
Bilo je lako sastaviti i iznenadjujece je stabilan, i ima dodatne pojacivace tako da je super rjesenje.
Név: Renata
łóżko z szufladą
Łóżko bez stelaża który trzeba kupić oddzielnie ale w połączeniu z dobrym materacem tworzy spójną całość. Jest bardzo wysoki przez co dobrze siadać i wstawać. Łatwy w montażu i mam nadzieje ze będzie służył długo.
Név: Andrzej
Easy Assembly
Easy assembly
Név: C
Ліжко BILLUND з ємністю 90x200см бежевий
Ліжко непогане. Гарна ціна. Але у вартість не входять ламелі або основа, на яку можна покласти матрац, їх потрібно купувати окремо. Тобто це не повноцінне ліжко, його потрібно доукомплектовувати або ламелями або фанерою під матрац. Також колір більш сіруватого відтінку ніж на фото. Сподобалися доволі вмісткі шухляди, але вони не на всю ширину ліжка, десь на 2/3 від ширини, що не дуже естетично виглядає, якщо ліжко розмістити не біля стіни, а посеред кімнати. Але за свою ціну ліжно непогане
Név: Олексій
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.