JEGINDÉtkezőasztal JEGIND 80x130 fehér/natúr
Étkezőasztal fehér színű MDF asztallappal és tömör fa lábakkal. A fát lakkozták a hosszabb élettartam érdekében. SZ80 x H130 x MA75 cm
| Típus | Étkezőasztal |
|---|---|
| Alak | négyszögletes |
| Anyag | Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Anyag | Fedőlap: Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Kezelés | Lakkozott |
| Szín | Fehér, Natúr |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 80 cm, Hosszúság: 130 cm, Magasság: 75 cm |
| Lábak közötti távolság | 117,5 cm,67,5 cm |
| Asztal alatt lévő terület | 66,7 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 85 cm, Hosszúság: 138 cm, Magasság: 11 cm |
| Súly | 21 kg |
| Max. terhelhetőség | 40 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Silány
Stabil a szerkezet. Az asztallap olyan szinten sérülékeny, hogy hozzáérsz kanállal és szét is karcolódott. Nem javaslom senkinek...
Név: Niki
Szerkezetileg stabil.Asztallap silány esztétikai hibákkal tele.
Praktikus. Szerkezetileg stabil. Felülete hibákkal tarkított!
Név: Bihari József
Кухненска маса JEGIND 80x130 бяла/цвят натурал
Изключително съм доволна! Препоръчвам!
Név: Ваня Аврамова
Top product
Mooie tafel en prima voor waar ik ze voor wil gebruiken. Leuke prijs en mooi uiterlijk
Név: Peter
Σετ τραπεζιού με καρέκλες
Άριστη κατάσταση και ποιότητα!! Ήρθαν σε πολύ τακτοποιημένη συσκευασία!! Πολύ ευχαριστημένος!!
Név: Βασίλης
polecam
stół ładnie wykonany. elegancki i delikatny. udany zakup
Név: kz
Recomandare
Masa se poate integra in multe situatii/interioare, se potriveste ca dimensiune, combinatie de culori, soliditate/asamblaj/rezistenta si estetica iar montajul se face foarte usor.
Név: Petre
Pænt men meget let
Det er pænt, men det vejer så lidt at det rykke sig det mindste, man støder på det, så det skal man lige være opmærksom på
Név: Kathrine Hemme
excellent quality
brilliant dining set far better quality than i hoped for
Név: Alexander
spoko stół
Stół jest taki jaki oczekiwałam Przyjechał z lekko uszkodzonym blatem, ale corka zamalowala odprysk lakierem i jest ok
Név: up_arciuch
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.