HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE SZ3xH3xMA2,3 m világosszürke
Alakítsa át kertjét a HJORTEMOSE pergolával. Állítható, vízlepergető és UV-védett ernyőjével és tartós acélvázával ez a stílusos kerti pergola minden alkalomra hangulatos környezetet teremt. SZ3 xH3 x MA2,3 m
Jellemzők
- Állítható ernyő: Könnyen előre-hátra húzható a tetőn
- UV-védett: Megvédi az ernyőt a kifakulástól
- Vízlepergető: Az ernyő ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak
- Acél váz: Erős és tartó
- Cövekek és kötél mellékelve: Rögzítse a pergolát biztonságosan a pázsithoz
- Hangulatos kert teremtése: Nagyszerű kültéri eseményekhez és a kertben pihenéshez
Állítható ernyő
A HJORTEMOSE pergola állítható poliészter ernyővel rendelkezik. Könnyedén előre-hátra húzhatja az ernyőt a tetőn a mellékelt szíjakkal. Így eldöntheti, hogy a napfényt vagy az árnyékot szeretné élvezni.
UV-védett
A poliészter szövet UV-védett. Ez azt jelenti, hogy a szövet ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy színe kifakulna.
Vízlepergető
Az állítható ernyő vízlepergető, így ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak. Egyszerűen húzza el az ernyőt a tetőn, és élvezze a kültéri teret anélkül, hogy aggódnia kellene az időjárás miatt.
Acél váz cövekekkel és kötéllel
A pergola erős, porfestett acélvázzal rendelkezik, amely jó stabilitást biztosít. Könnyedén rögzítheti a pergola keretét biztonságosan a pázsitjához a mellékelt kötelekkel és cövekekkel.
Hangulatos kert teremtése
A pergola nagyszerű helyszínt kínál kültéri eseményekhez vagy egyszerűen a pihenéshez. Alakítson ki egy hangulatos kültéri teret kerti bútorok, kaspók, szőnyegek és lámpák hozzáadásával. A SZ3 x H3 x MA2,3 m-es méretével a pergola kellő helyet kínál a kerti bútoroknak vagy ülőgarnitúrának.
| Méret | Szélesség: 300 cm, Hosszúság: 300 cm, Magasság: 230 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 14.5/21.5 cm, Hosszúság: 228/298 cm, Magasság: 14.5/13 cm |
| Súly | 15/28 kg |
| Rudak | Acél |
| Oszlop | Acél |
| Gerenda | Acél |
| Vászon | 100% poliészter |
| Szín | Világosszürke |
| Víznyomás | 1000 mm/cm² |
| Felszerelés | UV-védett, Víztaszító |
| Tartalmaz | rögzítők és kötelek |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Kezelés | Porfestett |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Masszív, stabil pergola jó áron
Szép, masszív, erős pergola. Könnyű volt összeszerelni. A ponyva tépőzárral összefogatható becsukott állapotban. Kinyitott állapotban mágnesek tartják a helyén a ponyvát. Megéri az árát!
Név: Tamás
Fantasztikusan jó minőség es szép kivitelezésű
Összeszerelés szakértőt igényel, de megéri!
Név: Tomas
Super
Skvělý altán za málo peněz. Rychlá montáž, kterou jsme zvládli ve dvou lidech. Dodává zahradě příjemnou atmosféru.
Név: Denisa
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Név: Ariane
Flott pergola!
Kjøpte denne til å ha over spisestue-seksjonen ute på verandaen og det er virkelig helt flott! Lett å sette opp når man er 2 stk, stabilt og flott å se på! Skygger veldig bra når sola står på. Kan absolutt anbefales!
Név: Lene Amundsen
Pergola
Prelepa, kvalitetna svaka preporuka.
Név: Dijana
Ana Fernández
Boa relación calidade-prezo, moi fácil de montar, estupendo servizo en JYSK Ferrol
Név: Ana Fernández
Пергола як затишок від негоди та спеки
Попілкувались заздалегідь, поки ще є у наявності. Наразі у квітні пергола захищає від зливи, а у подальшому буде від спеки. Це дуже гарне рішення коли немає місця для зберігання у зимку. Якість матеріалу бездоганна, легка у збірці, все в наявності. Родина у захваті.
Név: Ольга
Τεντα
Καταπληκτικη,στιβαρη,εχει μαγνητες να την κρατουν ανοικτη,εχει στεγασμενο παρκινγκ για την τεντα οταν κλεινει.
Név: Ευαγγελια
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Név: Patricia
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


