LOTUSDíszpárna LOTUS 50x50 fehér/szürke
100% poliészter (20% újrahasznosított) huzattal. Műszőrme. 50x50 cm
| Huzat | |
|---|---|
| Anyag | 100% poliészter (20% újrahasznosított) |
| Mosás | Nem |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Súly | 350 g/m². |
| Huzat súlya | 175 g |
| Méret | Szélesség: 50 cm, Hosszúság: 50 cm |
| Színezési mód | Nyomott |
| Felszerelés | Műszőrme |
| Szín | Szürke, Fehér |
| Dizájn | Sima |
| Díszpárna | |
| Töltet | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Töltősúly | 450 g |
| Általános | |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pihe-puha
Szép,mutatós nagy díszpárna. Akciós áron megéri vásárolni.
Név: Andrea
Gyönyörű
Nagyon szép puha párnák.
Név: Kertész Jánosné
Imádom
Imàdom
Név: Zsu
Minden szuper
Nagyon puha, kényelmes
Név: Tevesz Judit
A cicák kedvence
A Lotus párna puha, finom tapintású és a kisállataink is imádják. Egyben kell mosni, mert a huzat nem levehető.
Név: Sojnóczki Judit
Diszpárna
Kellemes,puha,jó tapintású.
Név: Fiers László
Puha selymes érintésű díszpárna
Nagyon tetszik a párna, az egyedüli hiányosság, hogy nem lehet kivenni a belsejét mosáshoz.
Név: pel
tökéletes
pihe-puha, nagyon kellemes párna
Név: Karácson lajosné
Tökéletes
Nagyon szép, igényes párna. Az eredeti darab árát kicsit sokallom, nekem szerencsére akciósan sikerült hozzájutnom az eredeti ár töredékéért.
Név: Niki
Szép párna
Nagyon jó, puha párnák.
Név: Edina
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.