OKSBYKanapé modul OKSBY középső tárolóval homokszínű szövet
Elem típusa:
Ajánlott termékek
Szövet huzattal. Ülőpárna táskarugókkal és habszivaccsal. Habszivacs hátpárnával. Tárolóval. Középső elem elemes kanapékhoz. SZ65 x MA81 x MÉ78 cm
| Típus | Kanapé elem |
|---|---|
| Anyag | ABS műanyag, Habszivacs, PET, PP (polipropilén), Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, PET, Poliészter, Hátoldal: Habszivacs, PET, Poliészter, Acél, Karfa: Habszivacs, PET, Poliészter, Acél, Láb: ABS műanyag, PP (polipropilén) |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Habszivacs, Szivacs sűrűség: 30 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Habszivacs, Szivacs sűrűség: 23 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Habszivacs, Szivacs sűrűség: 23 kg/m³ |
| Töltet | 100% poliészter, Poliuretán habszivacs (100% újrahasznosított) |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Homok |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Rugó/m² | 5 |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 65 cm, Magasság: 81 cm, Mélység: 78 cm |
| Ülésmagasság | 43 |
| Ülés mélység | 45 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 67 cm, Hosszúság: 67 cm, Magasság: 52 cm |
| Súly | 16 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Tároló rekesz | Pad alatti |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Túl kényelmes
Kétszer is elkéstem munkából,mivel elaludtam rajta olyan szuper és kényelmes. Köszi Jysk. :) ❤️ Ja...és aki nem nagy barkács szaki,az is hip-hop összetudja szerelgetni. :)
Név: Králik Zsolt
Kényelmes, jól és könnyen variáható.
Sokat keresgéltük az ideális kanapét, végül ez a modell vált be. Jó sok feltételünk volt, aminek meg kellett felelnie az új kanapénknak. Méret, szín, tárolás stb. Ez a kanapé pont azért lett jó választás, mert az igényeinkre tudtuk szabni. Emellett nagyon kényelmes is és rengeteg tároló hely van benne.
Név: Évi
Лек и удобен
Модулът е лесен за сглобяване, удобен, компактен и лек. Има и място за съхранение.
Név: Цанова
Μονάδα καναπε
Όπως αναμενόταναι η ποιότητα καλή το ύφασμα πολύ ωραίο και ο καναπές αναπαυτικός
Név: Βαρβαρα
Ich liebe es
Dieses Modulsofa wird leider nicht in den Filialen ausgestellt. Auf gut Glück bestellt und nach anfänglicher Skepsis ( zu niedrig zu kurz ) und erstmal mit 10 cm Füßen ausgestattet bin ich jetzt total begeistert. Die hohen Füße kamen wieder ab. Es ist viel kuscheliger wenn sie niedriger ist ( bin aber auch nicht groß ). Die Kombimöglichkeiten und der zusätzliche Stauraum sind grandios. Kann mit und ohne Rückenkissen verwendet werden. Von mir eine klare Kaufempfehlung wenn man ein kleines Wohnzimmer und wie ich öfter mal Lust zum Umgestalten hat.
Név: Beate Müller
Satisfecho
Color muy bonito y cómodo de auxiliar a otro sofá.
Név: Jau
Fåtolj
Jättesköna att sitta
Név: Era Jonsson
Sofa
Stoff und farbe sind sehr schon, leider ist das Sofa viel zu niedrig und zu weich. Daher ging es zurück
Név: Sabine
Super bra/ very good
Den är jätte fin och skön 10/10 rekommenderar
Név: Gustav
Dopo un mese
Facile nel montaggio, schienale e braccioli rimangono ben fissati. la seduta è comoda, morbida ma non troppo, non si affonda; forse leggermente corta, una decina di centimetri in più sarebbe stata ottimale. Anche i cuscini sono comodi. I materiali sono nella media del prezzo, non eccelsi, comunque fanno il loro dovere. Quello che mi ha più deluso è il rivestimento che è scadente e plasticoso al tatto. Sicuramente, rientrando nel prezzo, si poteva fare di meglio. Ho preso cinque elementi più un bracciolo e fatto una composizione ad angolo. Quello che mi piace di più di questo divano è che lo posso modulare a mio piacimento con poco sforzo. Tirando le somme e valutando il rapporto qualità/prezzo, è un prodotto consigliabile, soprattutto valutando prodotti dello stesso tipo di altre aziende. Dalle foto non si capisce bene, ma il colore è un tortora chiaro leggermente tendente al grigio.
Név: Gabriella
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
