ULDUMLábtartó ULDUM szürke szövet/fekete
Szövet huzattal. Acél lábakkal. SZ39 x MA39 x MÉ59 cm
| Típus | Lábtartó |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: D24,D16,D20 kg/m³ |
| Kezelés | Porfestett |
| Szín | Szürke, Fekete |
| Funkció | Lábtartó |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 39 cm, Magasság: 39 cm, Mélység: 59 cm |
| Ülésmagasság | 35 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 42 cm, Hosszúság: 63 cm, Magasság: 19 cm |
| Súly | 5 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon elégedett vagyok mindenel.
Nagyon elégedett voltam a szalitassal gyorsan megérkezett ahogy ígértek . A termekel is elégedett vagyok aszt kaptam amit latam a képen. Nagyon köszönöm ! Botosne
Név: Botos Ferencne
Masszív termék
Nagyon jó ár-érték arányú termék.
Név: Gábor
відгук
гарна якість, гармонійно та сучасно виглядає в інтер'єрі, покупкою задоволена
Név: Ірина
Podnóżek
Jestem bardzo zadowolona, podnóżek w realu wygląda nawet ładniej niż na zdjęciach. Szkoda, że jest dostępny tylko w sprzedaży internetowej
Név: Dorota
Lep dizajn in zelo odoben
Priporočamo
Név: Romana
Encarnación
Mi madre está encantada con este reposapiés, se lo regalé y lo llevaron a casa muy rápido, es muy fácil de montar
Név: Encarnación María
Стільчик під ноги
Міцний, функції свої виконує
Név: Олександр
Стільчик для ніг
Дуже зручний, чудово вписався в інтер'єр.
Név: Тамара
Poggiapiedi
Prodotto ben fatto, solido. Ottimo e comodo poggiapiedi.
Név: Angelica
Taburet pentru picioare.
F frumos! Stabil. Usor curbat. Material bun.
Név: Covaliov
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.