VADEHAVETFotel VADEHAVET natúr szövet/tölgy
Poliészter. Tömör tölgy vázzal. SZ70 x MA76 x MÉ76 cm
Részletes Adatok
| Típus | Fotel |
|---|---|
| Anyag | Poliészter, Tömör nyírfa, Tömör tölgy |
| Anyag | Ülés: Poliészter, Tömör tölgy, Hátoldal: Poliészter, Tömör tölgy, Karfa: Poliészter, Tömör tölgy, Láb: Tömör tölgy |
| Váz | Tömör nyírfa, Tömör tölgy |
| Ülés | Anyag: Poliészter |
| Háttámla | Anyag: Poliészter |
| Láb | Tömör tölgy |
| Kezelés | Áttetsző lakk |
| Szín | Tölgy, Natúr tölgy |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 70 cm, Magasság: 76 cm, Mélység: 76 cm |
| Ülésmagasság | 43 |
| Ülés mélység | 50 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 95 cm, Magasság: 15 cm |
| Súly | 9 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Одлична фотеља
Мислим да је направљена од пуног дрвета, ако није, јако је чврста и квалитетна упркос томе што је дебљина дрвета неких 2 цм. Састављање је прилично лако и изузетно је стабилна. Удобност седења је добра с обзиром да се седи на преплетеним тракама које су доста затегнуте. Боја је мало тамнија, црбенкастија, у односу на природну боју дрвета. Мени се уклопила са осталим намештајем, али би неко требао и то да узме у обзир приликом куповине. Задовољан сам фотељом и препоручио бих и другима који читају рецензије пре куповине да је купе. Неће се покајати.
Név: Дејан
Πρωτότυπος σχεδιασμός, εργονομία και άνεση
Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει. Ο συνδυασμός πρωτοποριακού design, άψογης αισθητικής, αρμονικού δεσίματος υλικών, στιβαρής κατασκευής και τιμής είναι πραγματικά ασυναγώνιστος. Στα υπέρ και η εύκολη και γρήγορη συναρμολόγηση του επίπλου, καθώς φυσικά και η τιμή του. Μέχρι στιγμής είμαι απόλυτα ικανοποιημένη. Το μόνο που μένει είναι να αποδειχτεί κι η αντοχή του επίπλου μέσα στον χρόνο.
Név: Ειρήνη Τασιώκα
God og vakker
Den perfekte stol til stuen! Solid, behagelig og fin.
Név: Maria
Stabil och stilren design
Mycket nöjd med köpet. Oväntat rymlig fotölj och en känsla av kvalitet. Bra pris. Rekommenderar köp!
Név: Kai
Fijn stoeltje
Mooi design, zit lekker, makkelijk te verplaatsen in huis en eenvoudig in elkaar te zetten. Met een schapenvachtje nog comfortabeler om in te zitten.
Név: Karin
Traumsessel
Der Sessel sieht optisch super aus, passend zu vielen Einrichtungsstilen. Er ist leicht aufzubauen, sehr stabil und unglaublich bequem!! Da wir alle ihn so lieben, werden wir noch einen kaufen, Preis-Leistung ist unschlagbar!
Név: Sarah L.
Älskar den!
Snygg och skön att sitta i. Tyvärr inte samma färg som på sidan. Den är inte ljus i träet, utan gulaktig så som ek är naturligt
Név: Anna
excellent produit
facile à monter, de belle qualité, confortable
Név: Virginie
Stol je udoben a žal nekakovostno narejen.
To kaj je videno na prodajnih slikah je daleč od stola, ki je dobavljen. Kot, da bi prodajali izdelke z napako. Leseni deli stola so narejeni iz manj kvalitetnega lesa, kar je vidno. Naslona za roko sta po strukturi in barvi različna.
Név: Lauro
Gul i nyansen
Stolen är mycket mörkare men framförallt gulare i nyansen än vad man ser på bilden. Tyvärr.
Név: Sara
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.