ENGKARSESteppelt pléd ENGKARSE 140x200
| Anyag | 100% poliészter (50% újrahasznosított) |
|---|---|
| Töltet | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Mosás | 40°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | *Vasalás alacsonyabb hőfokon (max. 110ºC) |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa |
| Méret | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Töltősúly | 180 g/m². |
| Súly | 70 g/m². |
| Töltősúly | 500 g |
| Huzat súlya | 430 g |
| Színezési mód | Nyomott |
| Felszerelés | Steppelt |
| Dizájn | Virágos |
| Szín | Bézs, Barna |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Gyönyörű
Kiváló minőségű takaró, gyönyörű mintával. Ez már a harmadik steppelt pléd amit veszünk, mindegyiknek más mintája van. Nagyon meg vagyunk velük elégedve. Nem fakult ki, nem bolyhosodik, nagyon szépen diszítik a szobát es nagyon kellemes velük takarózni.
Név: Katalin
Kiváló
Nagyon szépek a színei, illeszkednek az otthonomhoz. Van már ilyan ágytakaróm más színben, azt is szeretem.
Név: Andrea
Buying these type blankets for years from JYSK
I’ve been buying blankets like this from JYSK for years and they’ve always been great quality. They’re soft, warm and wash well, and they seem to last a long time without losing their shape or feel. Very good value for money and I would happily buy them again.
Név: Nataliia
Koc jest super.
Koc jest super. Kupiłam zeszłej zimy dwa, żeby przykrywać się wiosną (kiedy pod zimową kołdrą jest już za ciepło), a w efekcie używałam ich zimą, jesienią i wiosną… świetna kołdra. Prałam wiele razy w pralce, szybko schnie i nie traci kształtu. Lekka i ciepła. Cena bardzo dobra.
Név: Tetiana
Lovely blanket
Bought for my daughter, who loves it . Really nice soft material. Not too thick or too thin! Really nice weight. Great alternative to a blanket.
Név: Suzanne Kapur
Frumoasă
Atenție, este extrem de subțire! Recomand pentru nopțile un pic mai răcoroase, de vară! În poza de prezentare de pe site, părea mai groasă... nu foarte groasă, dar totuși... practic pot spune ca aproape nu are umplutură!
Név: Criss
Perfekt til hytta!
Vatt-teppet passet så fint til det brune sengesettet ELLEN!
Név: Ingrid Muldbakken
Ela
Bardzo ladny wzor i kolor, doskonala cena. Drobny detal, a zmienia wystrój pomieszczenia.udany zakup.
Név: Elzbieta Dabrowska
Narzuta
Niestety kupiłam dwie narzuty, wyprałam i jedna wyblakła. Niestety będę reklamować, chcę takie same
Név: Monika
Εξωτερικό
Ότι πρέπει για αυτήν τήν εποχή
Név: Εύα
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.