LOFOTENPavilontető LOFOTEN SZ3xH3 m fehér
Terméktípus:
Tegye teljessé a pavilonját a LOFOTEN pavilontetővel. A törtfehér tető ellenáll a könnyű esőnek és UV-védett a szín védelme érdekében. A tető kompatibilis a LOFOTEN pavilonnal.
Jellemzők
- Méret: SZ3 x H3 m
- Vízlepergető: A ponyva ellenáll a könnyű esőnek és harmatnak
- UV-védett: Megvédi a ponyvát a kifakulástól
- Könnyű összeszerelés: Bordázott zsebekkel
Vízlepergető
A ponyva vízlepergető, így élvezheti a kertet anélkül, hogy aggódnia kellene a könnyű eső vagy a harmat miatt. 1000 mm-es hidrosztatikus besorolásával a ponyva szárazon tartja enyhe időjárási körülmények között.
UV-védett
A poliészter szövet UV-védett. Ez azt jelenti, hogy a szövet ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy színe kifakulna.
Könnyű összeszerelés
A tetőponyva könnyen rögzíthető a pavilon tetőszerkezetéhez. Helyezze a tetőszerkezet bordáit a ponyva bordázatába.
| Méret | Szélesség: 300 cm, Hosszúság: 300 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 37 cm, Hosszúság: 58.5 cm, Magasság: 4.5 cm |
| Súly | 2.4 kg |
| Anyag | 100% poliészter |
| Vászon | 100% poliészter |
| Szín | Fehér |
| Víznyomás | 1000 mm/cm² |
| Felszerelés | UV-védett, Víztaszító |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Útmutató | Vízzel folttisztítható |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lofoten tak
Ser bra ut och hoppas att den klar blåsväder
Név: Carl Erik Carlsson
Pokrycie dachu altany
Towar dokładnie taki jak oczekiwałem , jestem bardzo zadowolony
Név: Krystian
Acoperiș pavilion ( înlocuire)
Produs ok , identic cu cel original, ( originalul a rezistat , aproximativ 3 ani).
Név: Laurentiu
Havepalvalion
Købte pavalion sidste år har den har stået ude hele vinteren i læ holder godt,men der er kommet lidt alger på raget men tror det kan vaskes af.
Név: Dorthe Daugaard
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


