BEDERPárnatartó láda BEDER SZ133xMA61xMÉ54 keményfa
Ajánlott termékek
Párnatartó láda olajjal kezelt FSC® keményfából és galvanizált acélból. Könnyen nyíló hidraulikus fedéllel. SZ133 x MA61 x MÉ54 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 133 cm, Magasság: 61 cm, Mélység: 54 cm, Liter: 284 L |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 134 cm, Hosszúság: 55 cm, Magasság: 16 cm |
| Súly | 28 kg |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Anyag | |
| Váz | Tömör eukaliptusz |
| Oldal | Polipropilén, Tömör eukaliptusz |
| Fedél | Galvanizált acél |
| Belső méret | Szélesség:126 cm,Hosszúság:46 cm,Magasság:49 |
| Felszerelés | Hidraulikus tető |
| Kezelés | Olajjal pácolt, Porfestett |
| Szín | Natúr |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
gyönyörű
szép és tágas, elégedett vagyok a termékkel
Név: Vica
Rendben van a termék. Kiváló!
Az anyagminőség rendben van, a megjelenés is. Az összeszerelésnél javaslom alaposan átnézni a rajzot és az adott bútor elemeket, hogy minden a jó helyre, oldalra kerüljön. A fa anyaga és minősége is rendben van. Nagyon súlyos dolgokat azért nem lehet a ládában tárolni. Nem egy gagyi cucc...! Ajánlom!
Név: Albert
Tolle Auflagenbox
Super schöne Outdoorbox, sieht edel aus und der Aufbau war auch sehr gut. Mein Mann hat von unten ein stabiles Insektenschutznetz befestigt, sodass keine Spinnen etc.reinkommen können. Würde sie wieder kaufen!
Név: Jutta Willand
Contenitore molto bello
Veramente bello ed elegante
Név: Nicoletta
Optisch sehr schön
Eine schöne gartenbox aber leider nicht wasserdicht seitlich in den ecken sin 1 mm breite Schlitze und am boden sind breitere spalten so dass auch Mäuse duchkommen
Név: Jochen
Izredno lep in praktičen zaboj.
Zaboj je izredno praktičen in primeren za zunanjo uporabo. Je tudi zelo lep. Nanj se lahko tudi vsedemo. Vanj spravimo veliko stvari, z lahkoto se odpira in zapira. Sestava zaboja je bila relativno lahka. Mogoče bi navodila bila malo bolj natančna in bolj pregledna. Pri sestavljanju potrebuješ vsaj še eno osebo.
Név: Neža Bauman
Sandık
Maalesef ürün hatalı ve ayıplı geldi, kapak kısmı tam kapanmıyor ve demir kapağın ucunda üretim hatası var. Tekrar geri gönder yenisi gelsin, bekle al gel falan uğraşmak istemediğim için geri göndermedim. Ama kalitesiz ürün verilmesine şaşırdım. Bu markaya olan algım düştü.
Név: Nedim
Putekasse
Virker veldig solid. Flott utseende som jeg elsker. Spent på flere års bruk. Oljet den med en gang som vi fikk beskjed om.
Név: Lise Rønneberg
Snygg och prisvärd låda
Snygg och prisvärd låda
Név: Anders Bylock
Dynlåda!
Jätte nöjd med lådan. Bra kvalité. Önskar att den var något större än vad den är därav 4 stjärnor!
Név: Cherie
JUTLANDIA - Skandináv élet a szabadban
Tegye a nyarát kényelmessé minőségi JUTLANDIA® kerti termékekkel, amelyek nagyszerű áron ötvözik a modern dizájnt és a funkcionalitást.
Akár a kert egy napos zugát szeretné bebútorozni, akár nappalija kényelmét kívánja kiterjeszteni a teraszra, akár az erkélyen szeretne városi kertet kialakítani, a JUTLANDIA termékekben megtalálja a megoldást. A hagyományos dizájnú darabok és szezonális slágerek alkotta választék közös nevezője a skandináv jelleg.
A JUTLANDIA kerti bútorok zöme nem igényel karbantartást. A márka FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerti bútorokat is kínál, ami azt jelenti, hogy az alapanyagként használt fa a természet, az állatok és az emberek számára egyaránt méltányos körülményeket biztosító, felelősségteljes erdőgazdálkodásból származik.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
