HELLASKOGENHálózsák HELLASKOGEN SZ75xH220 khaki
A HELLASKOGEN hálózsák meleget és kényelmet biztosít éjszaka. A hőtartó múmia alaknak és a szellőző kétirányú cipzárnak köszönhetően kényelmes +3°C és 8°C között. 75x220 cm
Jellemzők
- Komfortfokozat: +3°C-tól 8°C-ig
- Extrém hőmérséklet: 0°C
- Töltet: Poliészter szál töltet (100% újrahasznosított)
- Súly: 1400 g
- Múmia alak: A szorosabb illeszkedés segít megtartani a hőt.
- Kétirányú cipzár: Mindkét végéről nyitható a jobb hozzáférés vagy szellőzés érdekében
- Zsák mellékelve: Egyszerű tárolni és szállítani a hálózsákot
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Ártalmas anyagokra tesztelve
Komfortfokozat és extrém hőmérséklet
A HELLASKOGEN hálózsákot úgy tervezték, hogy +3°C és 8°C fok között nyújtsa a legtöbb meleget és kényelmet. A hálózsák 0°C-ig használható.
Töltet és súly
A hálózsák 300 g/m² szigetelő hatású poliészter szál töltettel (100% újrahasznosított) rendelkezik. 1400 teljes súlya miatt a hálózsák könnyen szállítható.
Múmia alak
Ennek a hálózsáknak múmia formája van, amely szélesebb a vállaknál és keskenyebb a lábaknál. A szorosabb illeszkedés segít megtartani a hőt a hálózsákban.
Kétirányú cipzár
A praktikus kétirányú cipzár lehetővé teszi a hálózsák mindkét végéről való nyitását. Felülről nyitható a jobb hozzáférés, alulról pedig a szellőzés érdekében.
Zsák mellékelve
Egy praktikus zsák is tartozik a hálózsákhoz, amivel könnyen tárolható és szállítható.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Ez a hálózsák OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alapanyagot ellenőriztek független OEKO-TEX® intézetek és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú követelményeknek.
| Szabás | Múmia |
|---|---|
| Méret | Szélesség: 75 cm, Hosszúság: 220 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 23 cm, Hosszúság: 37 cm, Magasság: 7,67 cm |
| Súly | 0,470 kg |
| Kiegészítők | Kétirányú cipzár |
| Tartalmaz | Zsák |
| Belső anyag | 100% poliészter |
| Külső anyag | 100% poliészter |
| Töltet | 100% poliészter szál (100% újrahasznosított) |
| Töltet súlya | 300 g/m². |
| Teljes súly | 470 g |
| Komfortfokozat | -tól/-től: +3 °, -ig: +8 ° |
| Extrém hőmérséklet | 0 ° |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | *Vasalás alacsonyabb hőfokon (max. 110ºC) |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Szín | Khaki |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

