ULVIKplusPoliészter paplan 200x220 ULVIK meleg
Paplan méret:
Ajánlott termékek
Poliészter paplan 200x220 cm-es méretben, 1500 g könnyű, jól szigetelő szilikonizált spirálbolyhos poliészter üreges szál töltettel. Puha, 100% poliészter mikroszálas huzattal. Mosás: 60°C.
| Típus | Paplan |
|---|---|
| Töltet típusa | Poliészter töltetű paplan |
| Méret | Szélesség: 200 cm, Hosszúság: 220 cm |
| Paplan mérete | Dupla paplan |
| Töltet súlya | 1500 g |
| Töltet | Az üreges szálak levegővel töltődnek fel, ezáltal jobb szigetelő és nedvességelvezető képességűek, mint a hagyományos tömör szálak, így növelve a kényelmet. A spirálbolyhos üreges szálak több levegőt tartalmaznak, ezért ezek a paplanok jobb szigetelő képességgel bírnak, mint más üreges szál töltetű paplanok. A szilikon bevonat sokkal hajlékonyabbá és simábbá teszi a szálakat, így a paplan könnyű és szellős marad. |
| Súly | 2250 g |
| TOG (UK) | 10.5 |
| Huzatanyag | 100% poliészter, mikroszálas |
| Felépítés | Mintás tűzdelés |
| Szín | Dombornyomott, Fehér |
| Mosás | 60°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | *Gépi szárítás lehetséges, alacsonyabb hőmérsékleten (max. 60ºC) |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Karbantartás | Olyan gépben kell mosni és szárítani ami min. 7 kg ruha kapacitással bír. Rendszeresen kell levegőztetni és felrázni. Ütögetni vagy porszívózni nem szabad |
| Szegély | Szín: Fehér, Anyag: 100% poliészter, Alak: Szegőzsinór |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | PLUS |
| Szigetelő erő | Meleg |
| Szavatosság | 5 év szavatosság |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon jó
Egy hónap használat után nagyon jó benyomásaim vannak. Finom meleg takaró, ugyanakkor könnyű. Remélem tartósan is jó lesz alatta aludni. Kiváló akcióban vettem meg, és örülök, hogy bizalmat szavaztam neki látatlanban.
Név: Albert Melinda
Paplan
Pihe-puha, könnyű. Kiváló minőségű termék. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Név: Biróné Papp Brigitta
Szeretem
Szeretem ezt a paplant, vettem még egyet, mert jó árban volt
Név: Szekeres
Poliészter paplan
Könnyű, puha, meleg, simogató. Nagyon pihentető az alvás miatta. Ebből 5-öt rendeltem. Az egyik hibás volt sajnos, de a vevőszolgálaton nagyon kedvesen biztosítottak a cseréjéről. A Budakalászi üzletben pedig az eladó úr is készségesen segített.
Név: Jánosi Ágnes
Paplan
Jó és szép
Név: Lajos
Meleg takaró
Valóban meleg nem gubancolodik össze a huzatban.
Név: Kata
Poliészter paplan
5
Név: Szoták Zsuzsanna Èva
Tökéletes
Szuper puhaság, jó meleg.
Név: Enikő
Paplan
Minőségi puha könnyű takaró.
Név: Szilvia
Jó meleg takaró
Egy nagy puha felhő. Picit merev,ami nekem szokatlan, de gondolom a vastagsága,tömöttsége miatt. Puha,rugalmas, meleg,de nem izzasztó. Vékony takarókhoz vagyok szokva, ez nekem új tapasztalat. Lányomnak vettem,hogy ne fázzon, de rám maradt, mert ennyire mégsem fázik. Ő nehéznek találta.
Név: Kiki
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
