HYLLAbasicÖsszehajtható matrac 60x190 cm HYLLA
7 cm vastag matrac 60x190 cm-es méretben poliéter habszivacs maggal.
| Matractípus | Habszivacs matrac |
|---|---|
| Mag | Poliéter habszivacs |
| Komfort réteg 1 (a tetejéről) | 70mm poliéter habszivacs 25kg/m³ |
| Huzatanyag | 52% poliészter/48% pamut |
| Mosás | Nem |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | A törléshez nedves kendőt használjon |
| Méret | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 190 cm, Magasság: 7 cm |
| Méret | 60x190 |
| Csomagméret | Szélesség: 28 cm, Hosszúság: 65 cm, Magasság: 28 cm |
| Csomagolt | Feltekerve műanyagba csomagolt |
| Súly | 2,275 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | BASIC |
| Szín | Szürke |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kiváló termék
Csak jó a véleményem
Név: Hortobágyi Gyula
Matrac vasarlas
Minden rendben volt termek kenyelmes jo minosegu
Név: Dr Beck Attula
8100 Várpalota
Az előre lefoglalt terméket hibátlan állapitban került átadásra. Elégedett vagyok.
Név: Molnárné Serfőző Ágnes
Célnak megfelelő
Nem egy csúcskategóriás matrac, de azért ilyen ár-érték arányban tökéletes. Akár még ágykeretre is fel lehetne rakni. Teljesen rendben van.
Név: Tahirák Dávid Sándor
Összehajtható matrac 60x90 cm
Nem vagyok elégedett a termékkel, nem azt kaptam, amire a leírás alapján számítottam. Máshol jobb minőséget és olcsóbban is tudtam volna venni. Már bánom, hogy egyáltalán átvettem.
Név: Lenkó Gyuláné
O saltea foarte buna
Un produs excelent. Salteaua este confortabilă și ușoară.
Név: Maximilian
Foarte comoda si utila
Mi se pare super practica si desi pare subtire e foarte confortabila. Ar fi fost perfecta daca era o idee mai lata.
Név: Mihaela
Materac turystyczny
Bardzo dobry materac turystyczny. Dobra jakość pianki i zewnętrznego materiału. Estetycznie i solidnie wykonany-dobra jakość do ceny.
Név: Natalia
Sammenleggbar madrass
Grei å fin til å ha opp på en oppblåsbar madrass. Kunne vært bredere bare
Név: Tone Kristoffersen
Нормальні
Спати в коридорі на підлозі під час обстрілів досить зручно
Név: Тетяна
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

