FRANCISKAbasicFlanel ágyneműhuzat FRANCISKA 140x200 kék kockás
Paplanhuzat mérete:
100% pamutflanel. 140x200 + 70x80/90 cm
| Anyag | 100% pamut, flanel |
|---|---|
| Mosás | 60°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | **Gépi szárítás lehetséges, normál hőmérsékleten (max. 80ºC) |
| Vasalás | **Vasalás normál hőfokon (max. 150ºC) |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mossa ki használat előtt, Hasonló színekkel mosandó. Az első alkalommal külön mossa |
| Párnahuzat méret | 70x80/90 cm |
| Paplanhuzat mérete | 140x200 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Dizájn | Kockás |
| Szín | Kék |
| Súly | 130 g/m². |
| Szálak száma | A szálak száma a függőleges és vízszintes szálak számát jelöli négyzethüvelykenként. Minél nagyobb a szám, annál sűrűbben szőtt a szövet. |
| Színezési mód | Pigment nyomott |
| Záródás típusa - paplanhuzat | Gomb |
| Záródás típusa - párnahuzat | Borítékos |
| szett | 1 paplanhuzatot és 1 párnahuzatot tartalmaz |
| Minőség | BASIC |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bársonyos flanel ágyneműhuzat
Ráadtam ezt a huzatot a paplanomra. Könnyen felment, kellemesebb melegséget adott az ágyamnak, és jól a helyén maradt. Imádom.
Név: Kuncz
Szuper készlet
Ez a szett egyszerűen fantasztikus, az ár kiváló volt, és álomszerűen mosható
Név: Vöröss
Közepes termék
Nagyon szép a mintázata, tetszik, hogy a 2 oldal nem egyforma színű. Puha, meleg Viszont nagyon nehezen vasalható, gyűrődik és nincs a párnán gomb, csak behajható ami nem igazán marad meg. Valamint a kispárna huzatot hiányolom! Miért nem 3 részesek az ágyneműk?
Név: Zsanka
Hibás termék
Az anyaga kiváló, de ennyi a pozitívum. Az egyik párnahuzattal a következő hibák vannak: ferdén varrták az egyik szélét kb. 10 cm-rel; a varrás egy részen félrement, nincs összevarrva a huzat; a kockás minta egy részen szétfolyt, csak egy kék paca van rajta. Ezt még erősen leértékelve sem lehetne árusítani, mert egyszerűen selejt.
Név: KBZs
Ok
Fajna , polubiłem , jeszecze kupie ale w innym kolorze bedzie na zimę i jesień.
Név: Darek
Piękne i miękkie.
Jestem tak zadowolona z tego zakupu, że kupię jeszcze jeden! Jest naprawdę miękki.
Név: Izydor
Veselé a živé
Barvy dodávají celému bílému pronájmu osobitý nádech a atmosféru celého místa.
Név: Hana
Qualität
Also ich bin sehr begeistert von dem weichen Baumwoll Stoff. Haltet sehr warm durch die Baumwolle und die Textur bzw das Muster gefällt mir auch.
Név: Lara
Super
Jestem zadowolona z pościeli wręcz żałuję, że nie ma innych kolorów. Jedyny minus to brak zapięcia na poszewkach na poduszki - po prostu jest materiał, który się na siebie zakłada na zakładkę. Po za tym pościel przyjemna w dotyku i miękka.
Név: Ada
Povlečení
nelze ani vepsat i stránky mají špatné , koupili jsme povlečení , ve švech rozpárané a tam , kde nebylo rozpárané bylo křivé , no prostě šité v Pakistánu bez kontroly Již bych v Jisku nic nekoupil .
Név: Rudolf Bártů
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


