BEIFONNgoldMemory habszivacs párna 26x40x6/5 WELLPUR BEIFONN
Memory habszivacs gyerek párna 26x40x6/5 cm méretben nyomáskiegyenlítő hatású memory habszivacsból. A párna kifejezetten 3-12 éves gyermekek számára lett tervezve. A párna magassága változtatható, ezzel biztosítva a növekvő gyermek számára az ergonómiailag megfelelő alátámasztást. 100% poliészter huzattal, amely 60°C-on mosható.
Részletes Adatok
| Töltet típusa | Memory habszivacs párna |
|---|---|
| Párna típusa | Párna |
| Méret | Szélesség: 26 cm, Hosszúság: 40 cm, Magasság: 6/5 cm |
| Töltet súlya | 390 g |
| Töltet | Vágott memory habszivacs |
| Súly | 502 g |
| Huzatanyag | 100% poliészter |
| Felépítés | Habszivacs maggal |
| Szín | Fehér |
| Mosás | 60°C kímélő, csak a huzat |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | *Gépi szárítás lehetséges, alacsonyabb hőmérsékleten (max. 60ºC) |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Mosható huzat, A töltet nem mosható, Finoman egyengesse ki mosás után |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Tulajdonságok | Állítható magasság, ergonomikus |
| Csomagolás | Kartondoboz |
| Minőség | GOLD |
| Párna magasság | Formázott - Állítható magasságú |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Tökéletes
Bizonytalan voltam vásárlás előtt, mert többen írták, hogy büdös. Meg is kérdeztem vissza lehet-e vinni, ha mégsem jó. De nem visszük vissza, nagyon jó, a gyerek is szereti, hogy olyan, mint a miénk. És nagyon praktikus, hogy két rétegből áll, így állítható a magassága.
Név: Szilvia
Párna huzat
Szeretjük ezt a párnát,de nagyon jó lenne ha lehetne külön húzatott kapni hozza.
Név: Dara Katalin
Kiváló minőségű termék gyors elérhetőséggel
A család tagjainak itt vásároltuk a párnákat, a mostanit 3 éves kicsi unokánk számára választottuk, otthon is ilyenen alszik. Mindenkinek ajánljuk a terméket.
Név: Márta
Remek gyerekpárna
Remek párna, tökéletes támasztás a nyaknak.
Név: Becci
Savršen i za bebe i za djecu!
Sastoji se od dva tanka jastuka, kod bebe koristim jedan (jako tanak) a kad je starija curka na njemu stavim dva. Savršen je za obje i nemogu ga prestat hvaliti! :) jako praktičan i udoban.
Név: Maja
comfort
kussen dat perfect past bij mijn lichaam en slaaphouding
Név: lucia sp
Recenija na jastuk
Postovani, Moram Vam bit iskrena da nisam zadovoljna strasno je mali i tanak tako da ne sluzi za nista
Név: Matea
dětský polštář z paměťové pěny
jsem maximálně spokojená velikostí i obsahem, spím totiž na břiše a potřeboval jsem tuto velikost - DĚKUJI
Név: Mikošková
Ці подушки небезпечно використовувати для дітей!
Ніколи не пишу відгуки, але ця покупка велике розчарування. Подушка дуже смердить, чи то пліснявою чи то якоюсь хімією. Але її небезпечно використовувати і дорослим не те що дітям. Не допомогло і те що три дні була на балконі, через цей різкий запах нею неможливо користуватися.
Név: IRYNA
zadovoljna
dobro je sto je su to zapavo dva jastuka u jednom, pa se lako moze korigovati visina. mekan je i deca ga vole
Név: Milena
A márkáról
WELLPUR® - Aludj és érezd jól magad
A JYSK-nél tudjuk, hogy a jó alvás a megfelelő alátámasztással kezdődik. A WELLPUR® matracokat és párnákat arra tervezték, hogy precízen a tested vonalához illeszkedjenek és egyéni alátámasztást nyújtsanak. A nyomáskiegyenlítő hatású habszivacs segít megtartani a gerinced természetes formáját és csökkenti a nyomást az izmokon és ízületeken. A nyomáspontok csökkentésével a memory habszivacs csökkenti a feszültséget a nyakadban, válladban és hátadban. Ez megelőzi a forgolódást és csökkenti a rossz alvási pozícióból eredő fájdalmakat. Mivel a memory habszivacs elnyelni a partnered mozgását, az alvásod zavartalan lehet.
A WELLPUR® attól egyedi, hogy minden matracunkban továbbfejlesztett AIR memory habszivacs található. Miközben a hagyományos memory habszivacs összes ergonómiai előnyét kínálja, az AIR memory habszivacs nyitott cellás szerkezete fokozza a légáramlást és a lélegzőképességet. Ennek az innovatív szerkezetnek köszönhetően az AIR memory habszivacsot nem befolyásolja a szobahőmérséklet, ami azt jelenti, hogy rugalmas és tartást adó marad minden alvási környezetben. Számos WELLPUR® párna is rendelkezik ezzel a funkcióval, segítve a jobb alvást és a kipihenten ébredést.
A WELLPUR® párnák és matracok puha, kötött huzatai további előnyöket kínálnak, például hűsítő hatást és poratka-ellenes tulajdonságokat. Minden WELLPUR® termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézetek tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek.
A WELLPUR® egy skandináv márka, amely csak a JYSK-nél kapható. A választékunkban olyan alátámasztást nyújtó termékeket találsz, amelyeket otthon, a munkahelyen vagy utazás közben is használhatsz. Akár háton, oldalt vagy hason alszol, biztos lehetsz benne, hogy találsz egy olyan WELLPUR® terméket, amely pontosan megfelel az igényeidnek.
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

