OLDEKROGPad OLDEKROG 3 fiókos fehér/artisan natúr tölgyszínű
Dekor furnér. Szövet ülőpárnával. SZ102 x MA50 x MÉ39 cm
Részletes Adatok
| Anyag | Pamut, MDF, PP (polipropilén), PU (poliuretán), Tömör nyírfa |
|---|---|
| Ülés | Anyag: Pamut, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 12 kg/m³ |
| Váz | MDF |
| Polc | Forgácsolt lemez |
| Kezelés | Áttetsző lakk |
| Szín | Fehér, Vad természetes tölgy |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 102 cm, Magasság: 50 cm, Mélység: 39 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 45 cm, Hosszúság: 105 cm, Magasság: 50 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Súly | 29 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix |
| Tartalmaz | 3 fiók, Díszpárna |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Értékelések
Gagyi
Nagyom tetszik ez a stílus ezért az egész kombinációt megvásároltuk! A kritika pedig az, hogy egy az egybe levált az egyik fiókról a műanyag fólia, ezzel a faerezetes mintával. Nagyon elkeserítő. A fiókok nehezen kezelhetők, ez csak a gyakorlatban tűnt fel, előre nem volt megjósolható. Nem ajánlom.
Név: Gidró Barbara
Rendben, bár kis hibával
A bútor mindhárom elemét megvettem, sajnos a puff tető fa eleme kb 10-15 cm be van repedve, nem vittem vissza, mert a párna takarja, nagyon sajnálom, mert egyébként masszív és szép. A többi db rendben van. Nem értem miért ilyen drága a házhoz szállítás, 17e, külön béreltünk autót. Hasonló cégtől rendeltem Szlovákiából, ott csak 4,5e.
Név: Piroska
Megfelelő választás
Kellett egy egyszerű bútor amiben elrejthetjük a cipőket, papucsokat és le is lehet rá ülni, célnak tökéletesen megfelel
Név: Zoltán
Pratique et beau
Facile à monter. Meuble de qualité Seul petit bémol sur la qualité du coussin d’assise qui se froisse et se salit facilement.
Név: alexandra
Bella ma materiali scadenti
Sinceramente ci sono rimasto un po' male appena tolto l'imballo, ho incominciato a vedere subito che presentava difetti , ammaccature e verniciatura staccata. Ma ho pensato che farmi 90 km x cambiarla , non valeva la pena. È anni che acquisto da jisk e mi sono trovato sempre bene, ma questo articolo ha veramente dei materiali scadenti. Certo, nell'insieme fa il suo lavoro e si presenta gradevole, ma non la consiglierei.
Név: Fabio
Muy contentos
Perfecto ,precioso y práctico queda muy bien en la entrada, nos encanta. Muy recomendable. El montaje muy bien explicado y sencillo de montar.
Név: Mónica
Dl
Raport foarte bun calitate-pret.
Név: Fort
OLDEKROG Пейка OLDEKROG 3 чекмеджета бяла/цвят дъ
Супер качество
Név: дияна
ΚΡΙΤΙΚΗ
ΕΞΕΡΑΙΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ. ΑΨΟΓΗ Η ΕΞΥΠΗΤΕΤΗΣΗ
Név: Ιωάννης
Πολύ καλή επιλογή
+ ποιότητα υλικών, αισθητική, σχεδιασμός - Φυλλάδιο οδηγιών (αρκετά δυσνόητο αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία απο προϊόντα Jysk), ποιότητα εξαρτημάτων (μου έσπασε μια βίδα μισής στροφής χωρίς ιδιαίτερη πίεση). Καλό θα ήταν να υπήρχαν 1-2 εξαρτήματα παραπάνω απο κάθε είδος, σε περίπτωση αστοχίας ή απώλειας)
Név: Γεώργιος Αλεξίου
Kiszállítás
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

