MOSS + AIDTMOSS H214/315 asztal szürke + 4 AIDT szék fekete
4-személyes kerti bútor garnitúra. Asztal: Alumínium és DURAWOOD® kompozit fa. A DURAWOOD® egy tartós kompozit anyag, amely FSC® keményfa rostból és műanyagból áll. 2 vendéglappal, amelyek az asztallap alatt tárolhatóak. SZ95 x H214/265/315 x MA77 cm. Szék: Acél és polyrattan. Rakásolható.
| Bővíthető asztal | 2 vendéglappal, A vendéglap az asztallap alatt tárolható |
|---|---|
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Rakásolható kerti szék AIDT fekete
| Méret összeszerelve | Szélesség: 58 cm, Magasság: 87 cm, Mélység: 62 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 65 cm |
| Súly | 5 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti asztal MOSS SZ95xH214/315 szürke
| Méret összeszerelve | Szélesség: 95 cm, Hosszúság: 214/315 cm, Magasság: 77 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 66 cm |
| Bővíthető asztal | 2 vendéglappal, A vendéglapok az asztallap alatt tárolhatóak |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 101/56 cm, Hosszúság: 222/100 cm, Magasság: 11/16 cm |
| Súly | 45,4/25 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A Durawood egy karbantartást nem igénylő anyag, amely természetes fa megjelenésű. FSC keményfa rost és műanyag keverékéből készül, amely erős, tartós és időjárásálló anyagot alkot. A Durawood UV-védett, így biztosítja a színek tartósságát. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | négyszögletes |
| Változó méret | 214/265/315 cm |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Szürke |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
