OLSKERÁgykeret OLSKER 90x200 natúr tölgy
Ajánlott termékek
Tömör tölgy és tömör fenyő. Rugós és habszivacs matracokhoz. 90x200 cm-es méret. Ágyrács és matrac nélkül. SZ94 x H216 x MA80 cm
| Anyag | Tömör tölgy, Tömör fenyő |
|---|---|
| Ágykeret | Tömör tölgy |
| Fejvég/lábvég | Anyag: Tömör tölgy |
| Ágy oldala | Anyag: Tömör tölgy, Tömör fenyő |
| Kezelés | Olajjal pácolt |
| Szín | Natúr tölgy |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 94 cm, Hosszúság: 216 cm, Magasság: 80 cm |
| Ágy alatti magasság | 21 cm |
| Méret | 90x200 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 46 cm, Hosszúság: 205 cm, Magasság: 12 cm |
| Jó tudni | Ágyrács és matrac nélkül, Rugós és habszivacs matracokhoz |
| Súly | 22 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
It's a really good bed
Really good quality of the wood and construction and it doesn't creak if the headrest is not leaning against the wall, otherwise it's completely silent and sturdy, we're very happy with it
Név: Estera
Letto OLSKER 140x200
Un letto in superiore qualità in vero legno rovere naturale, sono molto contenta con questo letto, anche con il prezzo.
Név: Heidrun Hiebel
Nice bed - rough experience / Bonita cama, pero la experiencia fue dura.
This bed is though to assemble, nothing like Ikea stuff. There was also a fault with some screws, I had to go out and buy crazy glue in order to fix. Now it is all done and sofar I am happy how it looks and performs. Esta cama es difícil de armar, nada que ver con los muebles de Ikea. Además, algunos tornillos tenían un defecto; tuve que comprar pegamento instantáneo para arreglarlos. Ahora ya está todo listo y, por ahora, estoy contento con su aspecto y funcionamiento.
Név: Susanne
Montagem
Péssimo folheto de informação de montagem, pouco legível. Quem não está habituado a montar moveis não consegue
Név: Ingrid Hauser
Bettgestell OLSKER
Sehr geehrte Damen und Herren, ich habe das bestellte Bett erhalten. Bereits beim Zusammenbau ist jedoch eine Schraube durch das Holz gebrochen, sodass das Produkt beschädigt ist und nicht ordnungsgemäß genutzt werden kann. Darüber hinaus entspricht die Qualität des Bettes in keiner Weise meinen Erwartungen. Die Verarbeitung ist sehr schlecht, und die Holzbalken sind äußerst dünn und wirken instabil. Ich habe den Mangel umgehend reklamiert und von Ihnen die Rückmeldung erhalten, dass Sie sich innerhalb von 24 Stunden bei mir melden würden. Leider habe ich bislang keine weitere Antwort erhalten. Ich bitte Sie daher um eine zeitnahe Rückmeldung sowie um die Einleitung der Retoure und Klärung des weiteren Vorgehens. Vielen Dank im Voraus. Mit freundlichen Grüßen Omar
Név: Omar Tamim
Bettgestell
Schönes Material Sehr einfacher Aufbau
Név: Carmen Frei
Super Bett
Schnell zusammengebaut unf super Qualität!
Név: Mika
Lattenrost liegt nicht in der Mitte Auf
Moin Moin Hatte mich auf das Bett gefreut ,aber das lattenrost liegt nicht in der Mitte auf nur an den Seiten , da kann man nicht gut schlafen.
Név: Melodie
Bestes Bettgestell
Nutzen es als Familienbett, haben ein 2x2 und ein 1x2m Bettgestell zusammengeschraubt. Wir lieben es sehr! KEIN quietschen oder knarzen! Das perfekte Bett. Günstig und trotzdem gute Qualität!
Név: Melody
Olsker Bettgestell
Wir sind sehr zufrieden
Név: Roschi Heinz
ROYAL OAK – Tölgy mindenki számára
A ROYAL OAK magas minőségű, tölgy alkatrészekkel készült beltéri bútorok sorozata, amely egyszerre szép és megfizethető.
2004-es alapítása óta a ROYAL OAK márka a magas minőség szimbóluma, valamint garancia arra, hogy a termék amit megvásárol az valódi tölggyel készül, tömör tölgy vagy tölgy furnér formájában.
A tömörfa és a furnér kombinációja lehetővé teszi, hogy a ROYAL OAK termékek mindenféle ártartományban megforduljanak, így mindenki számára elérhetőek.
A márka neve, amely egyezik egy, a Dániai Jels-ben található golfpálya nevével, szimbolizálja a természettel való kapcsolatát is, amely a választott természetes alapanyagokban is megmutatkozik. A ROYAL OAK tartós termékeket, időtlen dizájnt és értéket kínál.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
