SKEJBYKanapé modul SKEJBY sarok/vég bézs szövet
Elem típusa:
Ajánlott termékek
Szövet huzattal. Habszivacs ülés táskarugókkal. Habszivacs hátpárnával. Sarok/vég elem elemes kanapéhoz. SZ92 x MA64 x MÉ92 cm
| Típus | Kanapé elem |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, LVL, PP (polipropilén), Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Poliéter habszivacs, Acél, Hátoldal: LVL, Forgácsolt lemez, Furnérlemez, Poliészter, Poliéter habszivacs, Láb: PP (polipropilén) |
| Ülés | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Háttámla | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Karfa | Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 23/50 kg/m³ |
| Szín | Bézs |
| Rugó típus | Minden táskarugót egy szövetzsák véd, amely rugalmas matracot biztosít, növeli a tartósságot és csökkenti a zajt. |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 92 cm, Magasság: 64 cm, Mélység: 92 cm |
| Ülésmagasság | 39 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 93 cm, Hosszúság: 93 cm, Magasság: 63 cm |
| Súly | 29 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
nem egy kényelmes kanapé
gyönyörű kanapé, de nagyon alacsony a támlája, keményebb típus, a szövet pedig picit laza rajta, így sajnos vissza kellett küldenem, nem kényelmes
Név: anna
Mukava sohva
Kangas on ihanan pehmeää ja sohva näyttää todella kauniilta
Név: Mikaela
Moderne bank
Ontzettend mooie en moderne bank die ook nog eens heerlijk zit! De lage rugleuning was even wennen, maar dat gevoel was snel weg. Het samenstellen naar eigen smaak maakt het helemaal af. Echt een topaankoop, ik ben super tevreden!”
Név: Lisette
Moderan i praktičan
Vrlo moderan i praktičan kauč. Modularni dijelovi se lako kombiniraju pa se može složiti po želji. Kao dvosjed, trosjed ili kutna garnitura. Između ostalog jako subudobni. Odličan izbor! Sve preporuke!
Név: Domagoj
Painuu
Siisti sohva ulkonäöltään.. Mutta kuukauden päästä ostosta painui jo montulle. Jos sohva ei tuu käyttöön suosittelen. Muuten en
Név: Pettynyt
Odlična modularna sofa v tem cenovnem rangu
Sofa je udobna in se čez čas dobro obdrži. Ker so naslonjala nekoliko nižja, je smiselno dodati nekaj okrasnih blazin, ki pa samo popestrijo izgled. Ravno prav trda in udobna hkrati, zelo zadovoljni!
Név: Simona
TopSofa zu einem TopPreis
Haben aufgrund der individuellen Gestaltungsmöglichkeit mit den Sofaelementen ein Eckgarnitur 254 cm x 464 cm gestaltet. Einfach nur Top. Ein kleines Manko war der anfängliche starke Chemiegeruch. Dieser hat sich aber nach einer Woche zur Gänze verflüchtigt.
Név: Mayer Wolfgang
divano Skejbi
un bel divano esteticamente un pò dura la seduta ma nel complesso sono soddisfatta
Név: Silvia
Sehr bequem
Super, dass die Elemente variabel sind, passen perfekt zusammen und total nequem
Név: Eva
Super bank!
Hele fijne en mooie bank. Zit lekker, is comfortabel en goed samen te stellen naar eigen wensen
Név: Berbel
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
