VARMARKNappali heverő VARMARK 190x76 díszpárna nélkül bézs/tölgy
Szövet. Habszivacs ülő- és hátrész. Tömörfa lábakkal. Fekvőfelület 152x190 cm. SZ192 x MA42 x MÉ78 cm
| Típus | Ágy |
|---|---|
| Anyag | LVL, PE polietilén, PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Tömör fenyő, Tömör gumifa, Acél |
| Anyag | Ülés: PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Láb: Tömör gumifa |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 25/45 kg/m³ |
| Kihajtható rész | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 25/45 kg/m³ |
| Kezelés | Áttetsző lakk |
| Töltet | 100% poliészter |
| Külső huzatanyag | 100% poliészter |
| Szín | Bézs |
| Felszerelés | Tároló nélkül |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 190 cm, Magasság: 35 cm, Mélység: 76 cm |
| Ülésmagasság | 35 |
| Ülés mélység | 76 |
| Fekvőfelület | Szélesség: 152 cm, Hosszúság: 190 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 78 cm, Hosszúság: 192 cm, Magasság: 27 cm |
| Súly | 30 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Bardzo dobry produkt
Leżanka świetna, nie zajmuje dużo miejsca, po rozłożeniu bardzo wygodne dosyć twarde miejsce do okazjonalnego noclegu. Polecam.
Név: Ewa
Køb og levering af en daybed
Min daybed blev så fint båret op af trapperne til mit hus her i Kalundborg. Med et smil og ind, hvor jeg kunne pakke den ud. Tilmed fik jeg en fornem pris for varen og leveringen.
Név: Kirsten Bodekær
Kwaliteit niet zoals verwacht
We hebben het bed nu een week en na een paar dagen begon het al door te zakken. De ene kant is nu lager dan de andere waardoor je dus scheef ligt. Het bed ziet er verder wel mooi uit.
Név: Davina
Day bed
Precies zoals op het plaatje een stevig daybed/slaapbank. Je kan hem van een 1 persoons open klappen naar 2 persoons. Prima voor een nachtje. Stof is grof geweven beige. Voelt sterk aan.
Név: Len
Fantastisk
God at ligge på, også når den laves til dobbelt
Név: Anna Østerskov
Mooie, stevige slaapbank
Ik had het niet verwacht maar ik vind deze slaapbank top. De stof is mooi, hij is stevig en neemt niet heel veel ruimte in beslag. Perfect oplossing voor een kleinere ruimte met de mogelijkheid om een of twee logees te laten overnachten. Prima prijs/kwaliteitsverhouding. Wij zijn zeer tevreden.
Név: Irene
Ispod očekivanja
Proizvod odgovara dimenzijom i namjenom, medutim, kvaliteta izvedbe je ispod ocekivane. Donji dio kreveta, koji bi takoder trebao biti madrac kada se rasiri je los, osjete se opruge i drvena konstrukcija.
Név: Katarina
Banquette
Très bel effet,très pratique comme lit d’appoint…..
Név: Eva
Elena
Diván espectacular, diseño, tejido, todo! Fantástico!!
Név: Elena
Topmadras nødvendig
Fin daybed, men nødvendigt med en topmadras, hvis dine gæster skal sove godt.
Név: Maria
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.