RANDERUPSarokasztal RANDERUP ÁTM47 bordó
Acél. ÁTM47 x MA51 cm
| Típus | Sarokasztal |
|---|---|
| Alak | kerek |
| Anyag | PP (polipropilén), Acél |
| Anyag | Fedőlap: Acél, Oldal: Acél, Láb: PP (polipropilén), Acél, Váz: Acél |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bordó |
| Méret összeszerelve | Átmérő: 47 cm, Magasság: 51 cm |
| Lábak közötti távolság | 32 cm,32 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 47 cm, Hosszúság: 47 cm, Magasság: 3 cm |
| Súly | 1,5 kg |
| Max. terhelhetőség | 5 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Brickbord
Bra litet bord för en billig peng. Lätt att bära med sig. Lite lågt och ett minus för att brickan visserligen är löstagbar men inte så lätt att sätta tillbaka på piggarna igen.
Név: Margareta
Schöner Beistelltisch
Habe den Tisch in Bordeaux gekauft für den Garten als Beistelltisch für meinen Liegestuhl. Finde ich optimal und perfekt. Sieht schön aus, schöne Farbe, schnell zusammen zu bauen ohne Werkzeug. Perfekt.
Név: Melanie Krämer
Ne vrijedi ni tih 7,5 EUR
Za sastavljanje potreban čekić jer te 4 rupe u plehu koji je stolić nisu u ravnini s nožicama kad se nožice rašire, kako bi se sve uspijele staviti u svoje mjesto potrebno je dosta snage i muke da uđu, osim toga nisu ni jednakih dužina pa se i sam stolić ljulja.
Név: Ivana
table
very nice table at v low price
Név: Sehar
Rengi Çok Güzel.
Çok beğenerek aldım ve çok zarif bir ürün Kurulumu kolay, Taşıması kolay, hafif bir ürün. Sadece biraz denge sorunu vardı, tek ayağının altına koruyucu silikon/pad taktim sorun çözüldü.
Név: Aslıhan
Tavolino rosso
Prodotto estremamente facile da montare, praticissimo e versatile
Név: Rache
Loše
Bilo bi dobro da se može normalno sastaviti ali nešto ne odgovara. Ne očekujem konkretan stol za ovaj novac ali barem da odgovaraju mjere.
Név: Tena
Beistelltisch
Sehr praktischer Klapptisch in schöner Farbe zu einem unschlagbaren Preis
Név: Rita
Conforme à la photo
Très bon rapport qualité prix. Plutôt robuste et plus grande qu'elle ne paraît.
Név: Ghita
Beznadziejny
Jest niestabilny, gdy chcesz go przesunac to gora caly czas wychodzi, nie polecam.
Név: Monika
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.