HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE SZ3xH3xMA2,3 m világosszürke
Alakítsa át kertjét a HJORTEMOSE pergolával. Állítható, vízlepergető és UV-védett ernyőjével és tartós acélvázával ez a stílusos kerti pergola minden alkalomra hangulatos környezetet teremt. SZ3 xH3 x MA2,3 m
Jellemzők
- Állítható ernyő: Könnyen előre-hátra húzható a tetőn
- UV-védett: Megvédi az ernyőt a kifakulástól
- Vízlepergető: Az ernyő ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak
- Acél váz: Erős és tartó
- Cövekek és kötél mellékelve: Rögzítse a pergolát biztonságosan a pázsithoz
- Hangulatos kert teremtése: Nagyszerű kültéri eseményekhez és a kertben pihenéshez
Állítható ernyő
A HJORTEMOSE pergola állítható poliészter ernyővel rendelkezik. Könnyedén előre-hátra húzhatja az ernyőt a tetőn a mellékelt szíjakkal. Így eldöntheti, hogy a napfényt vagy az árnyékot szeretné élvezni.
UV-védett
A poliészter szövet UV-védett. Ez azt jelenti, hogy a szövet ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy színe kifakulna.
Vízlepergető
Az állítható ernyő vízlepergető, így ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak. Egyszerűen húzza el az ernyőt a tetőn, és élvezze a kültéri teret anélkül, hogy aggódnia kellene az időjárás miatt.
Acél váz cövekekkel és kötéllel
A pergola erős, porfestett acélvázzal rendelkezik, amely jó stabilitást biztosít. Könnyedén rögzítheti a pergola keretét biztonságosan a pázsitjához a mellékelt kötelekkel és cövekekkel.
Hangulatos kert teremtése
A pergola nagyszerű helyszínt kínál kültéri eseményekhez vagy egyszerűen a pihenéshez. Alakítson ki egy hangulatos kültéri teret kerti bútorok, kaspók, szőnyegek és lámpák hozzáadásával. A SZ3 x H3 x MA2,3 m-es méretével a pergola kellő helyet kínál a kerti bútoroknak vagy ülőgarnitúrának.
| Méret | Szélesség: 300 cm, Hosszúság: 300 cm, Magasság: 230 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 14.5/21.5 cm, Hosszúság: 228/298 cm, Magasság: 14.5/13 cm |
| Súly | 15/28 kg |
| Rudak | Acél |
| Oszlop | Acél |
| Gerenda | Acél |
| Vászon | 100% poliészter |
| Szín | Világosszürke |
| Víznyomás | 1000 mm/cm² |
| Felszerelés | UV-védett, Víztaszító |
| Tartalmaz | rögzítők és kötelek |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Kezelés | Porfestett |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Masszív, stabil pergola jó áron
Szép, masszív, erős pergola. Könnyű volt összeszerelni. A ponyva tépőzárral összefogatható becsukott állapotban. Kinyitott állapotban mágnesek tartják a helyén a ponyvát. Megéri az árát!
Név: Tamás
Fantasztikusan jó minőség es szép kivitelezésű
Összeszerelés szakértőt igényel, de megéri!
Név: Tomas
Пергола як затишок від негоди та спеки
Попілкувались заздалегідь, поки ще є у наявності. Наразі у квітні пергола захищає від зливи, а у подальшому буде від спеки. Це дуже гарне рішення коли немає місця для зберігання у зимку. Якість матеріалу бездоганна, легка у збірці, все в наявності. Родина у захваті.
Név: Ольга
Τεντα
Καταπληκτικη,στιβαρη,εχει μαγνητες να την κρατουν ανοικτη,εχει στεγασμενο παρκινγκ για την τεντα οταν κλεινει.
Név: Ευαγγελια
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Név: Patricia
Pergola
Vše v naprostém pořádku, snadné složení, čas ukáže co vydrží
Név: Petr
Zadaszenie
Niestety tylko przy bardzo drobnym deszczyku nie przecieka, ale jak jest trochę większy deszcz meble sa mokre, trzeba chować poduszki
Név: Dorota
Prisvärd
Mkt bra pergola till ett rimligt pris.
Név: Ewa Johannisson Lundberg
Super pergola
Jeg købte en Hjortemose pergola, fordi den var billig. Det viste sig så, at kvaliteten var helt i top. Der er tænkt på alle detaljer, som magneterne i enderne, som holder på den der + den overdækkede parkeringsplads i enden, så der ikke regner ned i stoffet.
Név: Søren Hjorth
Pergola
Super mooie pergola,mooie kwaliteit voor een mooie prijs Goed op te zetten met 2 personen
Név: Brigit
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


