LOFOTENPavilon LOFOTEN SZ3xH3xMA2,65 m fehér
Terméktípus:
A LOFOTEN pavilont úgy tervezték, hogy menedéket és elbűvölő hatást adjon kertjének. A törtfehér ponyva ellenáll a könnyű esőnek és UV-védett, hogy megőrizze színét. A masszív acélváz jó stabilitást biztosít a pavilonnak.
Jellemzők
- Méret: SZ3 x H3 x MA2,65 m
- Vízlepergető: Az ernyő ellenáll a könnyű esőnek és harmatnak
- UV-védett: Megvédi az ponyvát a kifakulástól
- Acél váz: Erős és tartós szerkezet
- Cövekek mellékelve: Rögzítse a pavilont biztonságosan a talajhoz
- Hozzon létre egy hangulatos kertet: Nagyszerű kerti rendezvényekhez vagy a kertben való pihenéshez
- Oldallapok: Külön kaphatóak
Vízlepergető
A ponyva vízlepergető, így élvezheti a kertet anélkül, hogy aggódnia kellene a könnyű eső vagy a harmat miatt. 1000 mm-es hidrosztatikus besorolásával a ponyva szárazon tartja enyhe időjárási körülmények között.
UV-védett
A poliészter anyag UV-védett. Ez azt jelenti, hogy az anyag ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy színe kifakulna.
Acél váz
A pavilon masszív, porfestett acél vázzal rendelkezik, amely jó stabilitást biztosít. Az acélváz súlya segít abban, hogy a pavilon stabilan álljon a talajon.
Spirál cövekek és kötelek mellékelve
Ez a pavilon cövekeket is tartalmaz, hogy a pavilont a talajhoz rögzíthesse. A pavilont úgy rögzítheti, hogy a cövekeket a pavilon lábaiban lévő lyukakon keresztül a talajba nyomja.
Hozzon létre egy hangulatos kertet
Egy kerti pavilon remek helyszínt kínál kerti partikhoz, családi összejövetelekhez, vagy egyszerűen csak a kertben való pihenéshez. A SZ3 x H3 x MA2,65 m méretű pavilon rengeteg helyet kínál kerti bútorgarnitúrának vagy ülőgarnitúrának. Ezáltal ideális vendégek fogadására vagy hangulatos esték eltöltésére a szabadban.
Oldallapok
Az oldallapok külön kaphatóak ehhez a pavilonhoz. Segítségükkel nagyobb privát szférát és jobb védelmet nyújthat a szél és az eső ellen.
| Méret | Szélesség: 300 cm, Hosszúság: 300 cm, Magasság: 265 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 42 cm, Hosszúság: 217 cm, Magasság: 14 cm |
| Súly | 31 kg |
| Rudak | Acél |
| Oszlop | Acél |
| Gerenda | Acél |
| Vászon | 100% poliészter |
| Szín | Fehér |
| Víznyomás | 1000 mm/cm² |
| Felszerelés | UV-védett, Víztaszító |
| Tartalmaz | rögzítők |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Kezelés | Porfestett |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Pawilon ogrodowy 3/3
Super pawilon ,sprawdza się przez cały rok , mam go już 3 lata . Polecam
Név: Elżbieta
Ramón Calatayud
Todo perfecto
Név: Ramon calatayud
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


