GAMMELSOLENapernyőtalp GAMMELSOLE 45 kg szürke
Napernyőtalp gránitból és rozsdamentes acélból. 45 kg. Napernyőhöz. SZ50 x H50 x MA37 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 50 cm, Hosszúság: 50 cm, Magasság: 37 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 50 cm, Hosszúság: 50 cm, Magasság: 7 cm |
| Súly | 45 kg |
| Alak | Szögletes |
| Karmantyú | Akrilnitril-butadién-sztirol |
| Cső | Rozsdamentes acél |
| Napernyőtalp | Gránit |
| Szín | Szürke |
| Fagyálló | Igen |
| Beleillő napernyő rúd átmérője | 3,2-4,8 cm |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Aurinkovarjon jalka
Hyvä ja kestävä. Hyvä hinta.
Név: Heidi Mustala
Parasolvoet
Zeer zware en stevige voet. Mooi uitzicht en makkelijk te monteren. Zeer tevreden met deze (reeds 2x) aankoop.
Név: Dany
Rejäl Patasollfot!
Efter att har haft parasollfötter fyllda med både sand och vatten, gav jag upp tills jag hittade denna. Den är snygg, lätt att montera och väldigt tung. I och för sig, svårt att flytta på men jag ser det som positivt!
Név: MissDRM
Stabil!
Önskar jag köpt en till! Tung och stabil. Enkelt att montera. Bara fördelar
Név: Christina
Pied de parasol 45kg
J'enlève une étoile pour le prix, qui est 2 fois plus chère que le parasol acheté , sinon je suis très contente de cet achat, il répond totalement a mes attentes, la qualité est présente.
Név: Pruvost
Bardzo dobry i solidny produkt w rozsądnej cenie.
Dobrze wykonany, ładny i estetyczny. Wszystko w zestawie , także klucz montażowy. Pasuje do wielu średnic i dobrze trzyma. 45kg obciążenia
Név: Michał
Podstavec
Vzhled i využití na 1. Doporučuji
Név: Jolana
Herr
Alles super gelaufen
Név: Wilfried
Suport pentru umbrela
Sunt foarte mulțumită, este exact ce mi-am dorit. Mulțumesc jysk
Név: Dragomir
Mooi en zwaar!
Goed te monteren.. Luxe uitstraling. Een volgende keer ga ik voor een parasolvoet met wieltjes. Gezien de zwaarte van deze voet.
Név: HB.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
