MARIELYST + INGSTRUPMARIELYST H150 asztal + 4 INGSTRUP szék bézs
Asztal szín:
Méret:
4-személyes kerti bútor garnitúra. Asztal: Alumínium és műfa. SZ90 x H150 x MA74 cm. Szék: UV-védett műanyag. Rakásolható.
Részletes Adatok - Rakásolható kerti szék INGSTRUP bézs
| Méret összeszerelve | Szélesség: 56 cm, Magasság: 82 cm, Mélység: 53 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 45 |
| Karfa magassága | 64 cm |
| Súly | 4.1 kg |
| Anyag | Váz: Polipropilén, Hátoldal: Polipropilén, Ülésrész: Polipropilén, Karfa: Polipropilén, Láb: Polipropilén |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Felszerelés | Az UV-védelem segít megelőzni a színek elhalványulását. |
| Szín | Bézs |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti asztal MARIELYST SZ90xH150 bézs
| Méret összeszerelve | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 150 cm, Magasság: 74 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 68 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 93 cm, Hosszúság: 159 cm, Magasság: 7,5 cm |
| Súly | 15,6 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A műfa egy karbantartást nem igénylő szintetikus anyag, amely természetes fa megjelenésű. Műanyagból, például polisztirolból készül, amely tartós és időjárásálló anyagot képez. A műfa UV-védett, amely biztosítja a színek tartósságát. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Alak | négyszögletes |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bézs |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Tischset
Ich fand die Optik online schön und muss sagen, das es mir im Original genauso gut gefällt. Stühle sind sehr stabil und auch der Tisch wackelt nicht und macht einen tollen Eindruck.
Név: Vanessa
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
