SURNADAL + MIDDAGSBERGETSURNADAL ÁTM150 asztal bézs + 4 MIDDAGSBERGET szék
4-személyes kerti bútor garnitúra. Asztal: Alumínium és porfestett kő. A porfestett kő asztallap ellenáll a karcolásoknak, foltoknak és a hőnek. ÁTM150 x MA74 cm. Szék: Acél és polyrattan. SZ57 x MA84 x MÉ57 cm
Részletes Adatok - Rakásolható kerti szék MIDDAGSBERGET natúr
| Méret összeszerelve | Szélesség: 57 cm, Magasság: 84 cm, Mélység: 57 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 47 |
| Súly | 2,7 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. A polyrattan egy könnyű, a vesszőfonott bútorokhoz hasonló szintetikus anyag. Tartós, UV-védett és időjárásálló. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Csiszolt króm, Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti asztal SURNADAL ÁTM150 bézs
| Méret összeszerelve | Átmérő: 150 cm, Magasság: 74 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 74 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 82/22 cm, Hosszúság: 141/74 cm, Magasság: 14/22 cm |
| Súly | 48/5 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | kerek |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bézs |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
