VEMMELEVÁgykeret VEMMELEV ágyneműtartóval 90x200 bézs szövet
Méret:
Szövet. Tárólóval és hidraulikus emelővel. Rugós és habszivacsokhoz 90x200 cm. Keretes ágyráccsal. Matrac nélkül. SZ110 x H217 x MA102 cm
| Anyag | Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
|---|---|
| Ágykeret | Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Fejvég/lábvég | Anyag: Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Ágy oldala | Anyag: Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Szín | Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 110 cm, Hosszúság: 217 cm, Magasság: 102 cm |
| Matrac mérete | Szélesség: 90 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 111 cm, Hosszúság: 187 cm, Magasság: 32 cm |
| Jó tudni | Matrac nélkül, Rugós és habszivacs matracokhoz, Keretes ágyráccsal |
| Felszerelés | Hidraulikus emelő |
| Súly | 42 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Tároló rekesz | Ágy alatti |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon szeretjük
Tettünk egy plusz filc anyagot középre, ahol a rácsok összeérnek, de lehet, hogy enélkül is teljesen csendes lett volna. Nagyon kényelmes, és minden szempontból megfelel az elvárásainknak. Egyedüli kivetnivaló az alsó ponyva rész, de ettől el tudunk tekinteni :)
Név: Kornélia
Ágykeret
Nagyon szép, összerakható könnyen de az alján az ágyneműtartónak csúfolt fekete ponyva vagy mi az nagyon low budget. Egy 150-200 ezer ftos ágytól többet várna az ember.
Név: Daniella
Szép kivitel, elfogadható ár-érték arány
Összességében elégedett vagyok vele, esztétikus darab, az anyaga kellemes, nem gagyi, de nem is prémium. Macskatartóknak nem ajánlom, mert a kárpitból könnyen kihúzzák a szálakat. A háttámla nálunk kissé görbe, ezért oldalról látszik a hátoldali fekete borítás. Az ágyneműtartó alja egyszerű textil, de funkcióját ellátja. Az ágykeret lehetne stabilabb, az ágyrács viszont rendben van. Összeszerelése számunkra közepesen bonyolult volt.
Név: Bianka
matrac
Az ágy nagyon szép, de a méretei nem egyeznek a leírásban megadott méretekkel. 120 cm széles matrac nem fér bele, mivel csak 117 cm széles az ágy. Nekem csináltatni kellett matracot, ami sokkal macerásabb volt mint vártam. A jysk ben árusított 120cm-es matracot vissza kellett vinnem, aminek a költségeit nekem kellett állni.
Név: XY
Jó minőségű, szép ágy, nagy tárolóval
Az összeszerelési útmutató szerint 2 ember nagyon jól össze tudja szerelni. Egyedül az volt furcsa, hogy az ágyneműtartó alja "vászonból" van, nem egy kemény anyag.
Név: Gedeon Tímea
Krevet
Prekrasan krevet, jako lijep materijal, čvrsta konstrukcija. Veliki prostor za pohranu.
Név: Dijana
Bed
Mooi bed opgemaakt met matras wel zwaar om er onder te komen Was voor mij niet nodig gweest.
Név: Mieke
Letto matrimoniale VEMMELEV
Ordinato online e consegnato in tempi rapidi, ottimo prodotto pienamente soddisfatto.
Név: Andrea
Super mooi bed!
Heel fijn en mooi bed! Heel Chique mooi groot hoofdbord en hele mooie kleur! Levering duurde lang 3 keer zelf gebeld of het bed er al was eerst ja dan nee en toen was die er toch wel na aandringen aan de telefoon toch gaan zoeken in het Magazijn bleek die er allang te zijn! Ook bleek het bed een week na aankoop €75 afgeprijst te zijn, Klantenservice gebeld heel netjes opgepakt! Kreeg meteen een Cadeaubon via de mail met het verschil toegestuurd dat mochten we uitgeven in de winkel of online! Heel netjes!!! Super! Al met al blij met het bed!
Név: Daniëlle Van Plateringen
Prezadovoljna
Krevet je odličan.. Koristimo ga već 2 meseca i stvarno smo zadovoljni.. Naslon je mekan i super za čitanje...prostor za odlaganje baš veliki
Név: Ivana
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
