TISTAgoldGyerek habszivacs matrac 60x120 TISTA kemény
Méret:
Ajánlott termékek
| Matractípus | Habszivacs matrac |
|---|---|
| Keménység | Kemény |
| Tulajdonságok | A TENCEL™ Lyocell szálak ellenőrzött vagy tanúsított faforrásokból származnak és támogatják a természetesen száraz érzést a nedvesség szabályozásával. A TENCEL™ a Lenzing AG védjegye. |
| Mag | Poliéter habszivacs |
| Komfort réteg 1 (a tetejéről) | 20 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Komfort réteg 2 | 50 mm poliéter habszivacs 30 kg/m³ |
| Komfort réteg 3 | 20 mm poliéter habszivacs 25 kg/m³ |
| Huzatanyag | 51% poliészter/49% Lyocell, TENCEL™ |
| Steppelés | 60g/m² poliészter |
| Mosás | 60°C kímélő, csak a huzat |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Méret | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 10 cm |
| Méret | 60x120 |
| Csomagméret | Szélesség: 60 cm, Hosszúság: 120 cm, Magasság: 10 cm |
| Csomagolt | Teljes méret |
| Súly | 2,1 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Minőség | GOLD |
| Anyag | Kötött |
| Szín | Fehér |
| Szavatosság | 25 év szavatosság matracra |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Ihan kaamea vetoketju
Ihan ok patja, mutta vetoketjun aukaisumekanismi on ihan hirveä! Siinä ei siis ole sitä vedintä mikä yleensä vetoketjuissa on vaan ilmeisesti jokin lapsilukkotyyppinen ratkaisu, jossa vetimen reiästä pitää työntää joku tosi kapea tikku jotta patjan saa auki. Hammastikku parhaimman kokoinen, mutta sekin katkeaa koko ajan. Ihan todella epäkäytännöllinen, en ostaisi tätä patjaa uudelleen.
Név: Inka
Dobar dušek
Click and Collect je odrađen besprekorno i veoma brzo. Naručio, za par minuta stigla SMS poruka da je spremno za preuzimanje, otišao, platio, preuzeo, sve top.
Név: Jozsef K.
odlično
zelo dober
Név: MALČI
матраци
Отлично
Név: Снежанка Захова-Христова
Materac
Polecam fajny dla dziecka ,wygodny
Név: Karolina
Helt enormt hård madras
Min søn har denne madras, og selvom vi har forsøgt os med en topmadras ovenpå, er den virkelig hård.
Név: Kristine Andersen
Väldigt prisvärd madrass
Sonen sover så bra på den och har sagt att den är jättebra
Név: Lena
Vaahtomuovipatja baby 60x120 GOLD F45
Erittäin hyvä patja
Név: Monica
god madras
hunden er glad
Név: niels harald thomsen
God madrass
Til den prisen er det en veldig god madrass! Billigere og bedre kvalitet enn mange andre madrasser fra kjente barne-merkevarer
Név: Ulrikke Mekiassen
DREAMZONE - Az első lépés a jobb alvás felé
A DREAMZONE® célja, hogy egyéni megoldású matracokkal és ágyakkal javítsa az alvást. A 2003-ban Dániában alapított cég kezdettől fogva alapvető fontosságúnak tekintette a minőséget és a funkcionalitást. A Skandináviában
fejlesztett DREAMZONE termékek kiváló ár-érték arányt kínálnak.
Biztos lehet benne, hogy a dizájnok és anyagok széles választékában megtalálja az ideális megoldást. A DREAMZONE kínálatában az adott ágykeret méretének megfelelő rugós és habszivacs matracok, egyszerű, letisztult megjelenésű keretes matracok, a funkcionalitást a dizájnnal ötvöző kontinentális ágyak, valamint a sokoldalúságot és rugalmasságot kínáló állítható ágyak is szerepelnek. A kényelem további növelése és a matrac védelme érdekében a DREAMZONE számos fekvőbetétet és matracvédőt is kínál.
A matracok túlnyomó része OEKO-TEX® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik, amely a világ vezető textil-egészségügyi márkája. Továbbá bizonyos DREAMZONE termékekre akár 25 év szavatosságot kínálunk.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
