HANSTHOLMNapozóágy HANSTHOLM SZ76xH202 bézs
Ajánlott termékek
Napozóágy alumíniumból és textilénből. SZ76 x H202 x MA102 cm
| Méret összeszerelve | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 202 cm, Magasság: 102 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 31 |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 67.3 cm, Hosszúság: 204 cm, Magasság: 9.5 cm |
| Súly | 8.5 kg |
| Anyag | Váz: Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. A textilén egy műanyaggal bevont poliészter szálakból készült tartós, hálós szövet. Karbantartást nem igényel, színtartó, gyorsan szárad és könnyen tisztítható. A textilén egy műanyaggal bevont poliészter szálakból készült tartós, hálós szövet. Karbantartást nem igényel, színtartó, gyorsan szárad és könnyen tisztítható. Az alumínium egy könnyű és elegáns anyag. Nagyon tartós, könnyű és nem rozsdásodik. Az alumínium nem igényel karbantartást, és nedves ruhával könnyen tisztítható. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Kerekek | Polipropilén |
| Funkció | 4 pozíciós |
| Felszerelés | Kerék |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bézs |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Qualité et coloris
Correspond au descriptif Montage facile Robuste et qualitatif
Név: Ja
Lezadlo
Skvele zahradbe lehatko. Lahka montaz, velmi pohodlne. Odporucam
Név: Michaela
Są super!
Lekkie, wygodne, piękny kolor, kułka pozwalają na mobilność. Polecam
Név: Dorota
JUTLANDIA - Skandináv élet a szabadban
Tegye a nyarát kényelmessé minőségi JUTLANDIA® kerti termékekkel, amelyek nagyszerű áron ötvözik a modern dizájnt és a funkcionalitást.
Akár a kert egy napos zugát szeretné bebútorozni, akár nappalija kényelmét kívánja kiterjeszteni a teraszra, akár az erkélyen szeretne városi kertet kialakítani, a JUTLANDIA termékekben megtalálja a megoldást. A hagyományos dizájnú darabok és szezonális slágerek alkotta választék közös nevezője a skandináv jelleg.
A JUTLANDIA kerti bútorok zöme nem igényel karbantartást. A márka FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerti bútorokat is kínál, ami azt jelenti, hogy az alapanyagként használt fa a természet, az állatok és az emberek számára egyaránt méltányos körülményeket biztosító, felelősségteljes erdőgazdálkodásból származik.
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
