KAPPRUET + HEMSEDALKAPPRUET H65 asztal + 2 HEMSEDAL szék fekete
2-személyes kávéházi garnitúra. Asztal: Acél. SZ65 x H65 x MA72 cm. Szék: Acél. Durasint® bevonattal a rozsda megelőzésére. Rakásolható.
Részletes Adatok - Rakásolható kerti szék HEMSEDAL fekete
| Méret összeszerelve | Szélesség: 58 cm, Magasság: 82 cm, Mélység: 60 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 44 |
| Karfa magassága | 66 cm |
| Súly | 5 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Hátoldal: Acél, Ülésrész: Acél, Karfa: Acél, Láb: Acél |
| Lábvédő kupak | Polietilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Kezelés | A Durasint® egy színezett, 4 rétegű porbevonat a fémen, amely megvédi a kopástól és a rozsdától. A bevonattól a fém karbantartás mentes és időjárásálló lesz. Színtartó és karcálló felületet biztosít. |
| Szín | Fekete |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Karbantartást nem igényel | Igen |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Utókezelés | Karbantartást nem igényel. Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kávézó asztal KAPPRUET SZ65xH65 fekete
| Méret összeszerelve | Szélesség: 65 cm, Hosszúság: 65 cm, Magasság: 72 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 70 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 73/9 cm, Hosszúság: 73/9 cm, Magasság: 7,5/68 cm |
| Súly | 22,36/2,07 kg |
| Anyag | Váz: Acél, Asztallap: Acél, Láb: Acél |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | négyzetes |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Fekete |
| Felszerelés | Erkélyen is jól elfér |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
