RANDRUPGamer szék RANDRUP fekete textilbőr/poliészter háló
Ajánlott termékek
| Anyag | Textilbőr (PUR hab), PU (poliuretán), Furnérlemez, Poliamid, Poliészter háló, Poliuretán habszivacs, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: Textilbőr (PUR hab), Poliészter háló, Poliuretán habszivacs, Hátoldal: Textilbőr (PUR hab), Poliészter háló, Poliuretán habszivacs, Karfa: Poliamid, Láb: Poliamid |
| Váz | Furnérlemez, Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter háló, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 30 kg/m³ |
| Csillagtalp | Poliamid |
| Görgők | PU (poliuretán) |
| Háttámla | Anyag: Poliészter háló, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 20 kg/m³ |
| Fejtámla | Anyag: Textilbőr (PUR hab), Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs |
| Karfa párna | Poliamid |
| Ülés keret | Furnérlemez |
| Anyag | Poliészter háló |
| Textíliák | Poliészter háló |
| Párnázott | Hát- és ülőrész |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Funkció | Állítható dőlési feszültség, Gázpatron, A görgők nyomásérzékeny fékmechanizmussal rendelkeznek. Biztonsági okokból a görgők automatikusan beakadnak, amikor a szék nincs használatban. Amint leül vagy súlyt helyez a székre, a görgők kioldódnak. |
| Felszerelés | Állítható magasság |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 57 cm, Magasság: 97-107 cm, Mélység: 63 cm |
| Ülésmagasság | 42-52 |
| Ülés mélység | 47 |
| Kartámasz magassága | 60 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 59 cm, Hosszúság: 61 cm, Magasság: 25 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Súly | 10 kg |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Mosás | Nem |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Könnyen összeszerelhető, kényelmes gamer szék
SOS kellett valami, és nagyon megelégeltem, hogy az adás vételi oldalakon a legtöbb eladó vagy nem válaszol, vagy lekoppint, hogy majd ír, ha elvitték. Igy végső elkeserédesemben rákerestem az elérhető árban lévő game székekre, igy akadtam rá a Randrup Legend székre, amely épp le volt akciózva. Rögtön megvettem, és itthon röpke 40-45 perc alatt könnyen összeszereltem a leírás alapján, és már a kényelmét élvezem.
Név: Gáspár Krisztián
Gamer szék
Eddig elégedett vagyok a termékkel. Kényelmes, mutatós, és nyugdíjas nő létemre könnyen össze tudtam szerelni. Köszönöm!
Név: Cserna Mária
Azt kaptam amit régóta kerestem
Itt megtaláltam azt az irodaszéket amit kerestem, kényelmes, könnyű volt összeszerelni.
Név: Balázsi Miklós
LEGEND RANDRUP
Egy hibás terméket kaptam. Összeszerelés után derült ki, nem szimmetrikusak a csavarhüvelyek a háttámlában, így a háttámla ferdén megdőlve áll, mint ha már le lenne strapálva. Holnap cseréltetem.
Név: Monori Tibor
Sedia
La sedia non é male ma lo schienale é troppo basso
Név: eros
Stol
Skön och bra stol
Név: Camilla
Zidle
Spokojenost
Név: Zdenka
Židle k pc
Židle moc pěkná. Velká spokojenost vnuk byl nadšený Dodání také super. Děkujeme
Név: Milena Svobodová
Wygodny fotel
Prosty fotel i wygodny. Dobrze wyprofilowany, dość lekki.
Név: Janek
Não vale os 60€
Não vale de todo o preço, e não sei porque é descrita como cadeira gaming. - Demasiado pequena - Costas da cadeira são muito curtas - Assento da cadeira é muito curto e estreito - Não tem mecanismo para reclinar a cadeira Se fosse para comercializar este produto como "cadeira gaming" - deveriam descrever o produto como "cadeira gaming para criança". Não estou minimamente satisfeito
Név: Rodrigo
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.


