BISLEVPad BISLEV sötét homokszínű szövet
Szövet huzattal. SZ80 x MA42 x MÉ40 cm
| Anyag | Habszivacs, MDF, Furnérlemez, Poliészter |
|---|---|
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: PU (poliuretán), Szivacs sűrűség: 25/18 kg/m³ |
| Váz | MDF, Nyárfa furnér |
| Szín | Sötét homok |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 80 cm, Magasság: 42 cm, Mélység: 40 cm |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Súly | 9 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Remek
Nagyon könnyű, jó teherbírású, gyönyörűen kidolgozott szép ülő alkalmasság... kiváló anyag összetétel... ajánlom
Név: Norbi
Remek darab
Igazi színfoltja a lakásnak. Ülni is lehet rajta,de lerakóasztalként is funkcionálhat. Az anyaga kicsit durva frottír jellegű de így is tetszik. A formája kialakítása vonza a tekintetet.
Név: Linka
Fotón szép, élőben már kevésbé..
Az előző szintén Jysk-ben vásárolt puffhoz képest sajnos ennek a terméknek a minősége borzasztó! Feszes szövet helyett laza, több szálhúzódás is volt a frissen kibontott dobozos termékben! Az öltések hiányoznak onnan ahol a bordák vannak pedig az lenne a lényeg, h ott feszüljön az anyag aminek a minősége is elég gyatra. Csak fotón mutat jól sajnos..
Név: M. Bianca
Προϊόν design
Στιβαρή κατασκευή που εμπνέει σιγουριά και οτι θα αντέξει πολλά χρόνια χρήσης. Πήρα δυο από αυτά και όταν τα εννοείς μοιάζουν σαν ένας ενιαίος πάγκος. Το συστήνω.
Név: STEFANOS
Puff bänk
Stilren. Stabil, bra material
Név: Aurora
Bislev
Savrsen i prekvalitetan!
Név: Jelena
Banc
Très contente du banc le prix et la qualité son top rien à dire .
Név: Severine
Wygląda świetnie!
Pufa wygląda bardzo ładnie i dodaje wnętrzu charakteru. Byłam bardo sceptycznie nastawiona do jej koloru, ale zyskuje w domowych wnętrzach. Polecam
Név: Anna
Fint
Fint
Név: Yordanos
Bankje echt top
Mooi stevig en prachtige warme kleur. Gaat in onze kleding kamer perfect staan.
Név: Gevi
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

