EGEDALKanapé EGEDAL 2,5-személyes bézs szövet
Ajánlott termékek
2,5-személyes kanapé szövet huzattal. Habszivacs ülő-és hátrésszel. Tömörfa lábakkal. SZ170 x MA82 x MÉ81 cm
| Típus | 2,5-személyes kanapé |
|---|---|
| személyes | 2.5 |
| Anyag | Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Tömör gumifa |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Hátoldal: Habszivacs, LVL, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Tömör gumifa |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 16/20 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 16/20/45 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 16/20 kg/m³ |
| Szín | Bézs, Natúr tölgy |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 170 cm, Magasság: 82 cm, Mélység: 81 cm |
| Ülésmagasság | 49 |
| Ülés mélység | 53 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 83 cm, Hosszúság: 171 cm, Magasság: 62 cm |
| Súly | 36 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
kiváló
kényelmes nem okozott csalódást, nagyon szeretem, ajánlom kis lakásba
Név: TÜCSI
Kistatcsai üzlet
Jo volt a szallitok hozzá allása.a termek teszteles alatt.
Név: Fülöp Istvan
Soffa
Väldigt bekväm och stilren soffa som passar perfekt i vardagsrummet. Bra kvalitet för priset och väldigt fin färg.
Név: Ayia
Kanapa Egedal
Dla mnie super. Pasuje mi wyglad, wysokość i twardość siedziska też. Sprawia wrażenie dobrze wykonanej. Bardzo zadowolony.
Név: Szy
Fin sofa til prisen
Go og fin sofa. Perfekt til en mindre stue.
Név: Sheena
Диван і крісло
Гарна якість, але в шоурумі коли ми сиділи на ньому він був на багато м'якшим, ми ще купили і крісло яке теж в магазині було набагато м'якшим, роблю висновок для магазину вони роблять спеціальні комфортніші меблі
Név: Геннадій
Tolles Sofa
Sehr schönes Sofa, sieht toll aus und auch zum Liegen bequem. Qualität ist top und Preis-Leistung ebenfalls. Lieferservice zuverlässig, direkt vors Haus. Reibungsloser Ablauf. Wir erfreuen uns am neuen Sofa in unserer Relaxecke im schönen Beigeton mit ganz leichtem Grünstich. Danke Jysk
Név: natti
Tres beau
Tres beau canapé. Ferme. Tres beau tissu qualitatif.
Név: MERYEM
Superba
Arata exact ca in poze, o canapea superba si material de calitate.
Név: Sorina
Javier
Todo OK
Név: Javier
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
