BIERSTEDFotel BIERSTED kockás bézs/barna szövet
Szövet huzattal. Habszivacs ülő- és hátrésszel. Acél lábakkal. SZ72 x MA98 x MÉ80 cm
| Típus | Fotel |
|---|---|
| Anyag | Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Acél |
| Anyag | Ülés: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Hátoldal: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Karfa: Habszivacs, Furnérlemez, Poliészter, Láb: Acél |
| Váz | Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 24 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 24 kg/m³ |
| Karfa | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliéter habszivacs, Szivacs sűrűség: 24 kg/m³ |
| Szín | Bézs, Barna, Sötétbarna |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 72 cm, Magasság: 98 cm, Mélység: 80 cm |
| Ülésmagasság | 45 |
| Ülés mélység | 54 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 76 cm, Hosszúság: 77 cm, Magasság: 73 cm |
| Súly | 12 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Maximális terhelés ülésenként | 110 kg |
| Csomagok száma | 1 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Kényelmes
Tetszetős a fotel kockás huzata. Kényelmes az ülés benne, ezért is vettük meg. Azt viszont hiányosságnak tartom, hogy nem lehet a huzatot levenni pl.: mosáshoz.
Név: Erika
Fotel
Piękny, solidny, zgodny z opisem.
Név: Anna
Fotel
Super, wygodny, prosty w montażu, kolorystyka pasująca do każdego pomieszczenia godny polecenia
Név: Grażyna
fotel bezowy w kratę
Bardzo ładny i wygodny fotel. Super prezentuje się w pokoju.
Név: Grażka
Carinna
Diseño muy bonito,elegante y cómodo. Fácil montaje, recomendable100%
Név: Carinna
Πολυθρόνα
Είναι πιο όμορφη από κοντά πραγματικά μπράβο!!
Név: Jamie
Fotel
Doskonały zakup. Fotel b.wygodny, leciutki do przesuwania, doskonały dla starszych i młodych...dzieki
Név: Barbara
Sillón bonito y cómodo
Sillón en tonos beis y marrones, cómodo.
Név: Lara
Fotoliu
Sunt multumita de fotoliu, e foarte util pentru lectura sau relaxare. Zona de sezut putea fi mai moale.
Név: Cristina
Kreslo Biersted
Super, pohodlné a krásne
Név: Iva
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.