AJANIADíszpárna AJANIA 45x45 bézs
| Huzat | |
|---|---|
| Anyag | 100% poliészter |
| Mosás | 30°C |
| Fehérítés | Ne fehérítse |
| Gépi szárítás | Csak kézi szárítás |
| Vasalás | Ne vasalja |
| Vegytisztítás és mosás | Nem vegytisztítható |
| Útmutató | Mindig hasonló színekkel mossa, Húzza be a cipzárt mosás előtt |
| Súly elől | 190 g/m². |
| Súly | 110 g/m². |
| Huzat súlya | 63 g |
| Méret | Szélesség: 45 cm, Hosszúság: 45 cm |
| Színezési mód | Színezett |
| Felszerelés | Cipzárral |
| Szín | Bézs |
| Dizájn | Sima |
| Díszpárna | |
| Töltet | 100% poliészter (100% újrahasznosított) |
| Töltősúly | 380 g |
| Mosás - belső párna | 30°C kímélő |
| Általános | |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Ez a termék OEKO-TEX® STANDARD 100 tanúsítvánnyal rendelkezik. Ez azt jelenti, hogy minden alkotóelemet független OEKO-TEX® intézmények tesztelnek, és megfelelnek a káros anyagokra vonatkozó szigorú határértékeknek. |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Jastucici su super
Prelepi
Név: Dragana
Ukrasni jastuk
Narucena i placena 4 jastuka sa opcijom da se preuzme u prodavnici JYSK Novo Sarajevo, kada sam dosao da preuzmem vidio sam da je na jednom izvucen konac, pitao sam prodavacicu da zamjene jedan jastuk i dobio odgovor da nemaju vise na stanju, isto mi se desilo i sa narucenim trpezarijskim stolom koji je dosao ostecen, ne kupujte proizvode koje vam biraju prodavaci u JYSK-u nego licno izaberite ono sto kupujete na licu mjesta
Név: Jastuk
Jättefina kuddar
Jättefin kudde med avtagbart överdrag. Finare i verkligheten jämfört med bild på hemsidan. Fin beige!
Név: Tintin
Zierkissen
Super flauschig, schnell und pünktlich geliefert, super Preis
Név: Stephanie
Lekker zacht
Zien er mooi uit. Lekker zacht materiaal. Er zit een blinde rits in, je kan de hoesjes dus wassen.
Név: Patricia
beautiful
Beautiful cushion, but a little bit slim, could be fuller. True to color and very soft.
Név: mae
Super schönes Kissen
Das Kissen ist sehr gut verarbeitet und sieht einfach schön aus. Ich habe es bereits einmal gewaschen und das Material hat sich nicht verzogen. Alles super!!
Név: Mariah
Spokojnosť
Dobrá kvalita, som spokojná
Név: Katarína
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.