TRONDHEIMFüggő napernyő TRONDHEIM ÁTM300 szürke
A TRONDHEIM függő napernyő ötvözi a stílust és a funkcionalitást. A szürke színű kerti napernyő buktatható funkcióval, UV-védelemmel, vízállósággal és masszív talppal rendelkezik. ÁTM300 x MA246 cm
Jellemzők
- Buktatható funkció: Buktassa a napernyőt, hogy árnyékot biztosítson egy másik szögben
- Csigás felhúzó: Nyissa és csukja az ernyőt könnyedén
- UV-védett: Megvédi a napernyőt a kifakulástól
- Vízlepergető: Az ernyő ellenáll az enyhe esőnek és harmatnak
- Szellőzés: Az ernyőben lévő szellőzőnyílás csökkenti a szél nyomását
- Alumínium rúd: Rozsdaálló és könnyű
- Napernyő talp és huzat mellékelve: Napernyő talppal és vízlepergető huzattal
Buktatható funkció
A napernyő buktatható funkcióval rendelkezik, amely lehetővé teszi a napernyő megdöntését, hogy más szögben biztosítson árnyékot. Ez különösen hasznos reggel vagy késő délután, amikor a nap lejjebb van az égen.
Csigás felhúzó
A csigás felhúzó megkönnyíti az ernyő nyitását vagy zárását. Ez különösen nagy méretű napernyők kezelésekor lehet hasznos.
UV-védett
A napernyő poliészter ernyővel rendelkezik, amely UV-védett. Ez azt jelenti, hogy az ernyő ellenáll a napsugárzásnak anélkül, hogy a színe kifakulna.
Vízlepergető
A napernyő poliészter ernyővel rendelkezik, amely vízlepergető. Ez lehetővé teszi, hogy élvezze a kültéri teret anélkül, hogy tartania kellene az enyhe esőtől vagy harmattól.
Szellőző
Az ernyő tetején található szellőzőnyílás csökkenti a szél nyomását és lehetővé teszi a levegő keringését. Ezért a napernyő valószínűleg kevésbé borul fel szeles időben.
Acél rúd
A napernyő porfestett acélrúddal rendelkezik, amely egyszerre erős és tartós. Az acélrúd súlya jó stabilitást biztosít.
Napernyőtalp és huzat
A TRONDHEIM függő napernyő masszív, 70 literes napernyőtalpat tartalmaz, amely stabilan és biztonságosan a helyén tartja a napernyőt. A napernyő talpát homokkal és vízzel kell feltölteni. A függő napernyő egy vízálló védőhuzatot is tartalmaz, ha a napernyő nincs használatban.
| Méret összeszerelve | Átmérő: 300 cm, Magasság: 246 cm |
|---|---|
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 33/86 cm, Hosszúság: 242/86 cm, Magasság: 14/21 cm |
| Súly | 12,4/8,1 kg |
| Alak | Kerek |
| Vászon | 100% poliészter |
| Kötél | Poliamid |
| Forgatókar | Alumínium, Polipropilén |
| Huzat | 100% poliészter |
| Ívek | Acél |
| Ívek száma | 8 |
| Rúd | Alumínium |
| Magasság | 245 cm |
| Rúd színe | Sötétszürke |
| Kupak | Polipropilén |
| UV sugárzás védelem akár | 98 % |
| Napernyőtalp | Polietilén |
| Szín | Sötétszürke |
| Felszerelés | Csigás felhúzó, Buktatható, UV-védett, Szellőző, Vízlepergető |
| Tartalmaz | Huzat, Napernyőtalp |
| Napernyőtalp | 70 L |
| Kezelés | Porfestett |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Borzasztó
Rettenetes anyagminőség, a fém részek papírvékony aluminiumból vannak, kisebb szellőre ingadozik az egész és szörnyen nyikorog.
Név: D
Jó ár-érték arány
Földszinti teraszon használva bírja a szelet. Egyelőre úgy tűnik, megfelelő lesz a célnak. Egyetlen hiányosság derült ki eddig, az ernyő nyitó tekerőt nem lehet lefixálni nyitott állapotban, így egy közepes szél hatására elkezd lazulni, összecsukódni az ernyő.
Név: Nóra
Elvárásnak teljesen negfelelő
Erős,strapabiró,stabil,egyszerű kinyitni-becsukni,jol véd a nap ellen
Név: Strassz Tünde
Jó ár érték arány
Elégedett vagyok vele az előző 6 évig bírta
Név: Klári
Jó vásárlás volt.
Tökéletesen nagy, úgy árnyékol ahogyan kell.
Név: Blázsovics Péter
kifogástalan
kitűnő
Név: Szakács Judit
Prachtige parasol
Deze parasol is supermooi, zeer stevig. Hij heeft een brede voet van plastic dat vondt ik in vergelijking met de robuuste uitstraling van de parasol wel een contrast. Maar nu de voet gevuld staat en ik er potten met leuke planten opgezet heb, is dat ook echt geen probleem. Voet bestaat uit compartementen die je kunt vullen, dat is erg handig. Ben echt blij er mee en heb er dan ook snel nog een gekocht.
Név: Sieldra
Odličan suncobran i pohvala osoblju poslovnice Daruvar
Imala sam problem sa suncobranom koji sam kupila u Jysku, no sve je riješeno brzo i bez ikakvih komplikacija. Moram posebno istaknuti kako je cijelo iskustvo reklamacije u poslovnici u Daruvaru bilo izuzetno pozitivno. Od samog početka susrela sam se s velikom ljubaznošću, strpljenjem i profesionalnošću osoblja. Posebno bih željela pohvaliti voditeljicu poslovnice, koja je svojim pristupom pokazala koliko joj je stalo do zadovoljstva kupaca. Cijeli tim je bio iznimno susretljiv, spreman pomoći i pronaći najbolje rješenje u najkraćem mogućem roku. Zaista mi je bilo važno osjetiti takvu razinu razumijevanja koje pokazuje koliko je korisnička podrška zapravo važna. Zahvaljujući njihovoj ažurnosti i ljubaznosti, sve je riješeno brzo i bez stresa. Iskreno im zahvaljujem i od srca pohvaljujem cijeli tim poslovnice u Daruvaru – pokazali su kako pravi primjer izvrsne usluge i odnosa prema kupcu izgleda.
Név: LS
Trondheim parasol
Mooi en sterk
Név: Peter
Prima zweefparasol
Een 2e bijgekocht omdat we al jaren tevreden waren met een zelfde parasol, nu bij onze nieuwe tuinset een zelfde aan de andere kant.
Név: Renate
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.

