SANDVIG + AJSTRUPSANDVIG ÁTM120 asztal + 4 AJSTRUP szék bézs
4-személyes kerti bútor garnitúra. Asztal: Acél és cement. ÁTM120 x MA74 cm. Szék: Galvanizált acél, polipropilén és olajjal kezelt FSC® keményfa. Rakásolható.
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® 100% |
|---|---|
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Rakásolható kerti szék AJSTRUP bézs
| Méret összeszerelve | Szélesség: 55 cm, Magasság: 85 cm, Mélység: 58 cm |
|---|---|
| Ülésmagasság | 42 |
| Karfa magassága | 66 cm |
| Súly | 5,6 kg |
| Anyag | Váz: A galvanizáció segít megvédeni az acélt a kopás és a rozsda ellen. A galvanizáció egy olyan folyamat, amelynek során az acélra egy tartós és védelmező cinkréteget visznek fel. A galvanizáció segít megvédeni az acélt a kopás és a rozsda ellen. A galvanizáció egy olyan folyamat, amelynek során az acélra egy tartós és védelmező cinkréteget visznek fel. A galvanizáció segít megvédeni az acélt a kopás és a rozsda ellen. A galvanizáció egy olyan folyamat, amelynek során az acélra egy tartós és védelmező cinkréteget visznek fel. |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Kötél | 100% polipropilén |
| Funkció | Rakásolható |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bézs, Natúr |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Összeszerelés | Összeszerelve |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek erdőkből származó alapanyaga igazoltan olyan erdőgazdálkodásból származik, amely megfelel az FSC® által előírt szigorú, környezettudatos és társadalmilag felelős termelés és gyártás feltételeinek. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Utókezelés | A mellékelt útmutatóval összhangban kezelje a faolajjal. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Használat | Kültéri |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Részletes Adatok - Kerti asztal SANDVIG ÁTM120 bézs
| Méret összeszerelve | Átmérő: 120 cm, Magasság: 74 cm |
|---|---|
| Asztal magassága - padlótól a váz legalsó részéig | 72 cm |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 116,5/13 cm, Hosszúság: 116,5/13 cm, Magasság: 7,5/117 cm |
| Súly | 28/8 kg |
| Anyag | Váz: Fólia, Acél, Asztallap: Cement, Láb: Fólia, Acél |
| Lábvédő kupak | Polipropilén |
| Alak | kerek |
| Kezelés | A porfestés védi a fémet a kopástól és rozsdától. A porfestés a por védőrétegként fémre való felhordásának folyamata. |
| Szín | Bézs |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Utókezelés | Enyhén szappanos vízzel tisztítsa. |
| Tárolás | Télen zárt helyen tárolja |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
