ESPEÉtkezőszék ESPE olíva/fekete
| Anyag | PP (polipropilén), Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél |
|---|---|
| Anyag | Ülés: Furnérlemez, Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Hátoldal: Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Karfa: Poliészter, Poliuretán habszivacs, Acél, Láb: PP (polipropilén), Acél |
| Váz | Acél |
| Ülés | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 21 kg/m³ |
| Háttámla | Anyag: Poliészter, Szivacs anyaga: Poliuretán habszivacs, Szivacs sűrűség: 21 kg/m³ |
| Párnázott | Hát- és ülőrész |
| Szín | Olívazöld, Fekete |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 53 cm, Magasság: 86 cm, Mélység: 57 cm |
| Ülésmagasság | 49 |
| Ülés mélység | 43 |
| Karfákkal | Igen |
| Kartámasz magassága | 65 |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 66 cm, Hosszúság: 71 cm, Magasság: 56 cm |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | FSC® Mix |
| Súly | 10 kg |
| Tesztelt súly | 110 kg |
| Max. terhelhetőség | 110 kg |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Stolice
Odlicne su, jako udobne, kupila sam za apartman.
Név: Eugenia
Recomand
Am achiziționat recent acest model de scaun, sunt moderne, elegante și confortabile. Recomand cu toată încrederea!
Név: Constantin
Prachtige stoelen
Prachtige stoelen. Mooie uitstraling. Zitten heel aangenaam en zijn echt een aanwinst. Leuningen kunnen perfect onder de tafel. Enige nadeel is dat bij het schuiven van de stoelen ( op tegelvloer ) wel wat lawaai maakt. Maar dat hebben wij opgelost met viltjes
Név: Mieke
Top Produkt
Preis leistung absolut top. Sehr einfacher zusammenbau.
Név: Patrick
ESPE eetkamerstoelen
Snel geleverd, redelijke prijs en een goede kwaliteit. Gemakkelijk in elkaar te zetten. Gewoon een goed product voor een eerlijke prijs.
Név: WvM
Eetkamer stoelen
Ze zijn geweldig zitten lekker goeie stevige stoelen en comfortabel en super blij mee
Név: whitney hooft
Kommt drauf an, wo man kauft
Online: bestens!!!!!!! Filialen wie Sulingen: teils sehr schwierig./ Mehrmals besucht./ "Das einzige was stört ist der Kunde" (Dieses Buch ist auch online erhältlich) Könnte helfen. Filiale Syke: bestens aufgehoben / jedoch nur 3 besuche / Alle freundlichen und hilfsbereit. Dankeschön.
Név: Kay
Stoel
Heel mooi kleur en ook stevig stoel ik ben tevreden
Név: Dounia
Mooi product
Stevige stoel Prijs-kwaliteit zeer OK Oogt leuk op donker eiken vloer Comfortabele zit. Kan in de keuken of woonkamer dienst doen. Gekocht in promotie! 225 euro voor 4 stoelen, geen klachten
Név: Kris
Beurteilung
Bin bis jetzt sehr zufrieden mit den Stühlen. Preis/Leistung stimmt
Név: Ingrid Holzer
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.