VEMMELEVÁgykeret VEMMELEV ágyneműtartóval 120x200 bézs szövet
Méret:
Szövet. Tárólóval és hidraulikus emelővel. Rugós és habszivacsokhoz 120x200 cm. Keretes ágyráccsal. Matrac nélkül. SZ140 x H217 x MA115 cm
| Anyag | Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
|---|---|
| Ágykeret | Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Fejvég/lábvég | Anyag: Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Ágy oldala | Anyag: Habszivacs, Az MDF lapok nagyon finomra vágott nyomás-ragasztott farostokból állnak. |
| Szín | Bézs |
| Méret összeszerelve | Szélesség: 140 cm, Hosszúság: 217 cm, Magasság: 115 cm |
| Matrac mérete | Szélesség: 120 cm, Hosszúság: 200 cm |
| Összeszerelés | Nincs összeszerelve |
| Méret összeszerelés nélkül | Szélesség: 114 cm, Hosszúság: 206 cm, Magasság: 32 cm |
| Jó tudni | Matrac nélkül, Rugós és habszivacs matracokhoz, Keretes ágyráccsal |
| Felszerelés | Hidraulikus emelő |
| Súly | 50 kg |
| Csomagok száma | 2 |
| Környezetvédelmi és egészségügyi bizonyítvány | Az ilyen jelöléssel rendelkező termékek alapanyaga FSC®- tanúsított erdőkből származó fa, újrahasznosított anyagok és/vagy FSC® kontrollált fa keveréke. Habár a kontrollált fa nem FSC®- tanúsított erdőkből származik, de mérsékli a veszélyét annak, hogy az alapanyag elfogadhatatlan forrásból származzon. Keresse az FSC® jelzéssel ellátott termékeinket áruházainkban és online. |
| Max. terhelhetőség | 220 kg |
| Tároló rekesz | Ágy alatti |
| Gyártó | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Nagyon szeretjük
Tettünk egy plusz filc anyagot középre, ahol a rácsok összeérnek, de lehet, hogy enélkül is teljesen csendes lett volna. Nagyon kényelmes, és minden szempontból megfelel az elvárásainknak. Egyedüli kivetnivaló az alsó ponyva rész, de ettől el tudunk tekinteni :)
Név: Kornélia
Ágykeret
Nagyon szép, összerakható könnyen de az alján az ágyneműtartónak csúfolt fekete ponyva vagy mi az nagyon low budget. Egy 150-200 ezer ftos ágytól többet várna az ember.
Név: Daniella
Szép kivitel, elfogadható ár-érték arány
Összességében elégedett vagyok vele, esztétikus darab, az anyaga kellemes, nem gagyi, de nem is prémium. Macskatartóknak nem ajánlom, mert a kárpitból könnyen kihúzzák a szálakat. A háttámla nálunk kissé görbe, ezért oldalról látszik a hátoldali fekete borítás. Az ágyneműtartó alja egyszerű textil, de funkcióját ellátja. Az ágykeret lehetne stabilabb, az ágyrács viszont rendben van. Összeszerelése számunkra közepesen bonyolult volt.
Név: Bianka
matrac
Az ágy nagyon szép, de a méretei nem egyeznek a leírásban megadott méretekkel. 120 cm széles matrac nem fér bele, mivel csak 117 cm széles az ágy. Nekem csináltatni kellett matracot, ami sokkal macerásabb volt mint vártam. A jysk ben árusított 120cm-es matracot vissza kellett vinnem, aminek a költségeit nekem kellett állni.
Név: XY
Jó minőségű, szép ágy, nagy tárolóval
Az összeszerelési útmutató szerint 2 ember nagyon jól össze tudja szerelni. Egyedül az volt furcsa, hogy az ágyneműtartó alja "vászonból" van, nem egy kemény anyag.
Név: Gedeon Tímea
Bekväm och snygg
Konstruktionen ger en möjlighet att göra flertalet saker fel men efter att byggt den klart (2h) kändes det fint att lägga madrassen och bara njuta
Név: Ismo
Łóżko sypialniane
Kupiliśmy Jestem zadowolona Ładny kolor Duże A jak się dobierze dobry materac to i wygodne
Név: Magda
muy bien
trae muchas piezas pero es fácil de montar, cuando busquéis las piezas… están dentro del cabecero!
Név: alba
Tolles Bett
Habe das Bett vor einem Monat bestellt. Lieferung hat wunderbar geklappt. Als ich es mit meinem Vater aufgebaut habe ging alles super schnell und einfach. Es riecht nicht komisch. Es wackelt nicht ist sehr stabil. Bin sehr zufrieden und würde jedem das Bett weiterempfehlen.
Név: Jennifer Jelen
Σκελετός κρεβατιού VEMMELEV μ/αποθ. χώρο 140x200 μπεζ ύφασμα
Καλη κατασκευή, σχετικά εύκολο στην συναρμολόγηση βήμα βήμα με τις οδηγίες, ελάχιστη απόκλιση εκατοστών ανάμεσα στις δύο πλευρές του αποθηκευτικού χώρου
Név: Ευαγγελία Σι
A JYSK webshop-jában vásárolva több különböző átvételi lehetőség közül is választhat.
Click & Collect – Ingyenes szolgáltatás
A Click & Collect szolgáltatást igénybe veheti minden olyan termékünkre mely raktáron van a kiválasztott áruházban. Click & Collect foglalás esetén nyitvatartási időben 30 percen belül értesítést fog kapni az áruháztól, hogy összekészítették a foglalását. Foglalását a következő napon zárásig veheti át. A szolgáltatás ingyenes és a vételárat csak a termékek átvételekor kell fizetni az áruházban.
Csomagküldemények (kisebb termékek) – részleteket itt olvashat
JYSK online vásárlás esetén a kiszállítást kérheti otthonába, az ön által megadott címre, vagy PostaPontra. A csomagküldeményeket az MPL szállítja ki.
Teherszállítás (nagyobb termékek) – részleteket itt olvashat
Nagyobb méretű és súlyosabb termékek (matracok, kanapék, egyéb bútorok) online vásárlása esetén a házhozszállítási alapszolgáltatásba beletartozik a rakodás is, amit otthona bármely pontjába kérhet. A JYSK világszerte megbízható és ismert teherszállító cégekkel dolgozik együtt, így biztosítva a szállítások pontosságát.
Áruházi átvétel
A JYSK büszke széles választékára áruházaiban és online egyaránt. Van azonban pár olyan termékünk, amit csak Click & Collect foglalással vagy közvetlenül áruházainkban lehet megvásárolni. Ezek lehetnek különösen törékeny termékek, beszerzendő, választékból kifutó vagy csak időszakosan kapható termékek.
Kérjük vegye figyelembe, hogy bizonyos termékeket nem lehet ezzel a szállítási móddal átvenni a termék súly vagy csomagolási problémák következtében.
